Neler Yeni

Öneri İstanbul Sarıyer İçin ISS Önerisi

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Merhaba. İstanbul Sarıyer’de eski bir mahallede oturuyorum. Fiber altyapısı yok. Hatta direkt altyapı yok. Eski telefon elektrik direği ile internet geliyor. Apartmanda olmadığım için kutu falan da yok. Binaya gelen iki hattan birini kullanıyorum. Halihazırda Türk Telekom 36 MBit tarife kullanıyorum. 130 TL. Altyapı da Türk Telekom’a ait. Gelecek ay iki yıllık taahhütüm bitiyor. TT pahalı olduğu için başka bir ISS almayı düşünüyorum. Bu şartlar altında bana ne önerirsiniz? Teşekkürler.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Kardeşim internet sağlayıcısı öner diyenlere hep aynı cevabı veriyorum. İNternet altyapısı oturduğun yere göre değşiyor. Hatta Mhalle de biel fark ediyor. Ben Türktelekom kullanıyorum bulunduğum mahallede altyapı çok iyi Vaatettikleri hızın %95 ini çok rahat alıyorum düşmüyorda. Daha öncede internet öner diyenlere önerdim daha sonra seni dinledim aldım kötü çıktı diye geri dönüşler aldım. Bence kendi oturduğun yerde kullanıcıların deneyimlerini sorarsan daha iyi bir fikir sahibi olursun.

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim internet sağlayıcısı öner diyenlere hep aynı cevabı veriyorum. İNternet altyapısı oturduğun yere göre değşiyor. Hatta Mhalle de biel fark ediyor. Ben Türktelekom kullanıyorum bulunduğum mahallede altyapı çok iyi Vaatettikleri hızın %95 ini çok rahat alıyorum düşmüyorda. Daha öncede internet öner diyenlere önerdim daha sonra seni dinledim aldım kötü çıktı diye geri dönüşler aldım. Bence kendi oturduğun yerde kullanıcıların deneyimlerini sorarsan daha iyi bir fikir sahibi olursun.
Teşekkür ederim. Mahallede eşe dosta bi danışalım bakalım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,272
Üyeler
144,403
Son üye
Berkay1507
Top Bottom