Neler Yeni

🔴 İSTANBUL'DA SUYA REKOR ZAM! 💧

RONALDINHO

80+ Silver
20 Mn Güzel Gelir Getirir Aynen Hocam .

( İki Parti İçinde İST Bu Yüzden Önemli ) :kekw:

Pepe GIF - Pepe GIFs
Aynen gelir falan su bedava olsun evet çok akıllıymışsın sen

Hypc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
İbrâhim Halil
Bence herkes bilmeden konuşuyor istanbulda su aşırı ucuz hatta haddinden bile ucuz en ucuz 3. İldik galiba zamdan önce, bundan öncede zam yapılmak istenmişti ama AKP reddetmişti ki hala ediyorlar ama tamamen oy toplamak için yaptıklarını düşünüyorum çünkü İstanbul gibi bir kentte suyun ucuz olması mantıklı değil nede olsa bu şehir her yaz risk tehlikesi altında o yüzden benim için sorun yok
su aşırı ucuzsa elektrik ve doğalgaz bedava o zaman. İmamoğlu ilk seçim çalışmasında demiyor muydu Allah' ın suyuna neden zam yapıyorsunuz diye? O zaman Allah ın suyuydu tabi , artık kendisinin nede olsa.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Anonim Ankh
Roller değişiyor sanırım.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,202
İsim
Ahmet Sevinç
Senin vereceğin örneği seveyim.
Pratikte o iş öyle mi olacak acaba, akıllı arkadaş. Zam geldi diye su israf etmeyi bırakacak mısın sanki? Hayır, sadece daha fazla cebinden para çıkacak. Biraz mantıklı düşün. Önce iyi birer insan olmayı, israf etmemeyi öğrenmemiz lazım, çözüm bu mu sence.
Sen millete istediğin kadar israf yapmayalım de ama kimsenin umurunda değil, ben zam gelince su kullanmayı kesmiyeceğim tüketimim aynen devam edecek ama su kullanımı bir miktar elbet düşecek yoksa öbür türlü kimse umursamaz yok küresel ısınma cart curt kimse dinlemiyor işte ayrıca kullanımın azaltılması için zam yapılsın demiyorum ama başka ne yapabilirsin ki ? Zaten zorunluluktan bu zam
Ayrıca zam gelince barajlar kurtulacak diyede bir ifade kullanmadım hangi dünyada yaşıyorsun sen
Zam her zaman kötüdür tezine katılmıyorum

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,202
İsim
Ahmet Sevinç
su aşırı ucuzsa elektrik ve doğalgaz bedava o zaman. İmamoğlu ilk seçim çalışmasında demiyor muydu Allah' ın suyuna neden zam yapıyorsunuz diye? O zaman Allah ın suyuydu tabi , artık kendisinin nede olsa.
Allahını suyu ama evinede allah getiriyor demi çalışan işçilerin maaşını allah ödüyor demi

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, PC, Ekran kartları.
%52'LİK Kısım düşünsün artık ne yaptıklarına.

Hypc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
İbrâhim Halil

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Anonim Ankh
Sen millete istediğin kadar israf yapmayalım de ama kimsenin umurunda değil, ben zam gelince su kullanmayı kesmiyeceğim tüketimim aynen devam edecek
O zaman neden su kullanımını azaltmak için iyi bir karar olarak görüyorsun zammı?
ama su kullanımı bir miktar elbet düşecek yoksa öbür türlü kimse umursamaz yok küresel ısınma cart curt kimse dinlemiyor işte ayrıca kullanımın azaltılması için zam yapılsın demiyorum ama başka ne yapabilirsin ki ? Zaten zorunluluktan bu zam
Ayrıca zam gelince barajlar kurtulacak diyede bir ifade kullanmadım hangi dünyada yaşıyorsun sen
Zam her zaman kötüdür tezine katılmıyorum
Bugüne kadar suya gelen zamlarda hiç böyle düşünmeyen fanatikler, kendi tuttuğu parti yapınca nasıl da destekleyecek şeyler üretmeye başlıyor, İmamoğlu bile suya zam yapılmasına karşı (ydı başkan olmadan önce), bir sürü de destekçi topluyordu bu sözleriyle.

Sizde iki dönem var sanırım, İmamoğlundan önce ve sonra, önceden bu tarz konulara çok sert şekilde karşı çıkarlardı, savunanlara da koyun derlerdi, sonrasında da kendileri savunur oldu. Siz siyasetçi değilsiniz, bırakın iki yüzlülükler onlarda kalsın, sen halksın halk.

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Kaan
@Ahmet Sevinç mantık süper, doğrusu da bu olur ama sırf bu yüzden güzel oy kaybederler bence. Hiçbir tarafa karşı konuşmak istemiyorum ama çok daha kötü bir yönetime sahip olabilirdi İstanbul, bu oy kaybı şu anki yönetimin kaymasına sebep olabilir (sudan sebeple değil, benzeri olaylar da yaşanır yakında).

Top Bottom