Neler Yeni

İtopya Xbox Gen 9 Alınır Mı?

kadirt.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Tuğlacı
O da ithalat ücretini sonradan ekliyormuş hocam 2100 değilmiş maalesef

Palo DAYI

80+ Silver
O da ithalat ücretini sonradan ekliyormuş hocam 2100 değilmiş maalesef
bende kararsızım amazon ıthalat ucretını ekledıgı ıcın fıyat 3k ya kadar cıkıyor gecen gun ıncehesapta 2100 TL'ye ındırımdeydı alamadım sımdı ıtopyadan almayı dusunuyorum yada n11 trendyol falan

kadirt.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Tuğlacı
bende kararsızım amazon ıthalat ucretını ekledıgı ıcın fıyat 3k ya kadar cıkıyor gecen gun ıncehesapta 2100 TL'ye ındırımdeydı alamadım sımdı ıtopyadan almayı dusunuyorum yada n11 trendyol falan
Hocam dün almadım itopyada herhangi bir garanti bilgisi yazmıyor diye tr mi ithalatçı mı öğrenmek için yazdım bugün dönüş yaptıklarında alırım diyordum aynı ürünlere 500 ₺ zam gelmiş el insaf hala da dönüş yapmadılar sitelerinde de yazmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi mor var 2.600 e tr garantiyse direkt onu alacam

Palo DAYI

80+ Silver

kadirt.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Tuğlacı

Palo DAYI

80+ Silver
hocam dün 2400 dü itopyada. Bundan önce alanlara sorduğumda tr garantili olduğunu söylediler fakat ürün kodları beni yanılttı kendilerine sormak istedim 2800 dü. Şimdi 2600 e var ve tr garantiyse direkt alırım.
hocam bende suan baktım trendyolda hepsı buradada falan hep ıthalatcı garantılı tr garantılıler bıraz daha pahalı bu arada ıtopydakının lınkı warmıydı

utkualp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Utku Eymen Tahsin Alper
Hocam ben sana gen 8 i 1.8k ye bırakıyım.

emir79

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir Ceylan
Merhaba arkadaşlar,
İtopyada iki farklı xbox gen 9 var ikisi de aynı fiyat biri siyah biri beyaz. Renk fark etmiyor. Ürün kodları farklı biri QAT biri QAS belki renklerinden dolayı olabilir diye düşündüm. Aklıma takılan konu acaba bunlar tr garanti mi ithalat mı? İtopyaya sorduğumda yanıt alamadım. Alan varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.
Bunu itopyadan almanızı öneririm. Bir sıkıntı çıkmayacağını sanıyorum. Ben tesknosadan almıştım. 5 ay falan oldu şimdi fiyatı kaç bilmiyorum. Ordan da bakmanızı tavsiye ederim. Ve türkiye garantisi oluyor diye biliyorum.

Bende ikiside var çok memnunum. Malzeme kalitesi çok iyi. Ele oturuş hissini PS5 kolundan daha memnun kaldım.

Pc, telefon, tablet'e bluetooth ile bağlayayıp oyun oynayabiliyorsunuz.
Hatta yanlış bilmiyorsam uyumlu TV'nize oyun yükleyip kolu bluetooth ile bağlayıp oyun oynayabilirsiniz.

kadirt.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Tuğlacı
Arkadaşlar itopyadan 2.6k ya mor olanı dün aldım. Bilgilendirmeleriniz için teşekkürler. Bir süre kabloyla oynarım ilerde bt ye geçerim. Dongle, şarjlı pil ve pil şarjı önerilerinize açığım.

Top Bottom