Neler Yeni

Kadınlar neden keko sever?

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
İşlemci, ekran kartı, müzik, futbol.
Çünkü farklılar a*ına koyayım. Sen git asosyal ol kızın yanında elin ayağın titresin sonra kızlar neden keko seviyor. Çünkü özgüvenliler a*ına koyayım. Boş boş konular açmayın ya.
Senin canın uyarı çekmiş anlaşılan

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,677
İsim
marilyn
Bence kızlar keko erkekleri sevmiyor. Keko erkekler kızlara yürüdüğü için ve kızlara da yürüyen az olduğu için kızlar onlardan etkileniyor.
Hayır kızlara birsürü çıkma teklifi geliyor ortalama bir tip ve sosyal medyayı ortalama şekilde kullanıyorsanız fake hesap vs açtıysan bunu anlaman zor olmazki gündelik gerçek hayattada kadınlara çıkma teklifi vs ediliyor

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,555
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Çünkü farklılar a*ına koyayım. Sen git asosyal ol kızın yanında elin ayağın titresin sonra kızlar neden keko seviyor. Çünkü özgüvenliler a*ına koyayım. Boş boş konular açmayın ya.
Foruma gelsiğin gibi gidigorsun yallah.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,466
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Ee hayatını süt gibi bilgisayarın başında geçiricen insanları sevmez tabi sürekli bir aksiyon kargasa lazım

aslında kızlar normalleri seviyor biz keko erkeklerden nefret ediyoruz.

Bence kızlar keko erkekleri sevmiyor. Keko erkekler kızlara yürüdüğü için ve kızlara da yürüyen az olduğu için kızlar onlardan etkileniyor.

Kekolara bakacak seviyede olan bir kızı aklı bașında biri istemez çünkü.

Her kız aynı değil ama bu tarz insanları seven kızların gerçekten ciddi psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum. Yani kaba saba konuşan sürekli küfür eden birinden ne hayır gelebilir ki? Evlenince düzelen tipler de değil bunlar bir hayat vaat edemez.

Aksiyon seviyorlar galiba.

Beyler yorumlarınızı okudum belki merak etmişsinizdir diye sizlere toplu yanıt vereyim dedim. :D
Altında psikolojik nedenler yatıyor aslında, insanoğlu oldu olalı kendine zıt yapıda bir eş arama tercihinde olmuştur. Bakın bunu ben demiyorum ve savunmuyorum da ama insanoğlunun zıt eş aramasının sebebi ; eşleri elma gibi düşünürsek bir tam elma olarak çocukları olsun isterler.

Bu sadece keko değil, şişman-zayıf, beyaz-siyah gibi gibi kombinasyon olarak da düşünebiliriz.

Tabii bu kızların bazı kesimleri bilinçsel nedenler bir yana günümüz dizileri, sosyal medyalardan etkilendiği için bunu ister.
Kalan yüzdelik kısmı ise gerçekten sorunludur, hakaret olsun diye de demiyorum. Zarar göreceklerine rağmen inatla bunu isterler, bunu da açıklardım da bir başka günün konusu olsun.

Keko olmadan birisini etkilemek isteyenler için de şunu diyebilirim ;
Keko olmadan da ona benzer profil vermeniz gayet mümkün. Bu temel şeyleri prenslip ederseniz sosyal hayatınızda gözle görülür değişiklik fark edersiniz.

Bu dediklerimden bazıları klişe gelebilir ama gerçekler.
Fazla ilgi vermeyin veyahut yürümeyin, düzenli olarak yürüyün ama belli aralıklar olsun. Belki sizlerin hoşuna gider ama benim bile mesela iltifatın fazlası boş geliyor. Az ve öz olsun.

Çoğunuz ne yazık ki birine yazınca aklı başından gidiyor arkadaşlar, kızla flört aşamasında bile hayatını adayacak kişiler tanıyorum aranızda.
Opsiyonel ama tavsiye ederim flörtten sonraki aşamaya geçene kadar başkalarıyla konuşmaya ve onlardan bahsetmeye devam edebilirsiniz. Kız kendisini o kadar da özel hissetmesin, sizin için özel olmayı istesin.

Kartlarınız açık olsun, bu zordur aslında ama en etkili olanlardan biridir bu. Yürüdüğünüzü ve ne olmayı istediğinizi belli edin arkadaş.
Kendinizden fazla bahsetmeyin. Kendiniz hakkında sorulara geçiştirici cevap verin.

Daha ben böyle yazarım da çoğunuz hali hazırda okumaya üşenecektir zaten, son eklemek istediğim tabii ki bütün bu yazdıklarımın geçerli olabilmesi için kızın da size yatkınlığı olması lazım. Yani ne yazık ki bu konuda tip ve kişilik önemli. Kızın gözünde çizdiğiniz profil çok önemli.

Makro ve mikro ifadelere, insan psikolojisine çalışın dostlar.

EKLEME
Önemli bir detayı atladım.
Mesajlaşırken kız geç yazıyor ise ilk başta mesajı gördüğünüz gibi yanıtlamaya devam edin. Devam ettiği takdirde siz 2 mislini yapın ve bir süre sonra kesin. Ama kesinlikle rahatsız olduğunuzu dile getirip de kızın egosunu tatmin etmeyin.

Bunu şu günlerde ben de yaşıyorum ve gerçekten olması gereken bu öyle kaldırmayın totolarını anladınız mı kendinize gelin
Hudzell fitness back in bussiness actually always in the business lan

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,677
İsim
marilyn
Kadınlarda çok farklı tipler var tr de neden bu keko sevip sonra şiddet görüyorlar vs dersen bu bence ailevi bir sorun ailesinden kaçmak için ilk önüne gelen fırsat ile evlenende var ama sosyal medyaya girdiğinde işler farklı sokakta görsen karşı kaldırıma geçecekleri tipleri sosyal medyada arkalarında bmw mercedes benzeri arabalarla fotoğrafları olunca ayy çok yakışıklı aşık oldum gibi hallere bürünüyorlar günümüz ilişkiler evlilik birisi ile hayatını paylaşma vs değilde çıkar ilişkisi ön planda erkek kadında güzel fizik yada zengin diye veraber olabiliyor aynı şekilde kadınlardada aynı dediğim örnekteki gibi daha canlı bir örnek isterseniz rap topluluğunda adlarını ezberlemediğim tipler trap yapan skrt sürtük ho he hey yeah ağh eh gibi sesler kullanan tipler aklı olan birisinin bu müzikleri severek dinleyeceğini bile düşünmüyorum ama bu kişilerle ilişkiye giren türeme kadınlar var

Hayatınızı kiminle geçireceğimize iyi karar vermek lazım

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,534
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Beyler yorumlarınızı okudum belki merak etmişsinizdir diye sizlere toplu yanıt vereyim dedim. :D
Altında psikolojik nedenler yatıyor aslında, insanoğlu oldu olalı kendine zıt yapıda bir eş arama tercihinde olmuştur. Bakın bunu ben demiyorum ve savunmuyorum da ama insanoğlunun zıt eş aramasının sebebi ; eşleri elma gibi düşünürsek bir tam elma olarak çocukları olsun isterler.

Bu sadece keko değil, şişman-zayıf, beyaz-siyah gibi gibi kombinasyon olarak da düşünebiliriz.

Tabii bu kızların bazı kesimleri bilinçsel nedenler bir yana günümüz dizileri, sosyal medyalardan etkilendiği için bunu ister.
Kalan yüzdelik kısmı ise gerçekten sorunludur, hakaret olsun diye de demiyorum. Zarar göreceklerine rağmen inatla bunu isterler, bunu da açıklardım da bir başka günün konusu olsun.

Keko olmadan da ona benzer profil vermeniz gayet mümkün. Bu temel şeyleri prenslip ederseniz sosyal hayatınızda gözle görülür değişiklik fark edersiniz.

Fazla ilgi vermeyin veyahut yürümeyin, düzenli olarak yürüyün ama belli aralıklar olsun. Belki sizlerin hoşuna gider ama benim bile mesela iltifatın fazlası boş geliyor. Az ve öz olsun.

Çoğunuz ne yazık ki birine yazınca aklı başından gidiyor arkadaşlar, kızla flört aşamasında bile hayatını adayacak kişiler tanıyorum aranızda.
Opsiyonel ama tavsiye ederim flörtten sonraki aşamaya geçene kadar başkalarıyla konuşmaya ve onlardan bahsetmeye devam edebilirsiniz. Kız kendisini o kadar da özel hissetmesin, sizin için özel olmayı istesin.

Kartlarınız açık olsun, bu zordur aslında ama en etkili olanlardan biridir bu. Yürüdüğünüzü ve ne olmayı istediğinizi belli edin arkadaş.
Kendinizden fazla bahsetmeyin. Kendiniz hakkında sorulara geçiştirici cevap verin.

Daha ben böyle yazarım da çoğunuz hali hazırda okumaya üşenecektir zaten, son eklemek istediğim tabii ki bütün bu yazdıklarımın geçerli olabilmesi için kızın da size yatkınlığı olması lazım. Yani ne yazık ki bu konuda tip ve kişilik önemli. Kızın gözünde çizdiğiniz profil çok önemli.

EKLEME
Mesajlaşırken kız geç yazıyor ise ilk başta mesajı gördüğünüz gibi yanıtlamaya devam edin. Devam ettiği takdirde siz 2 mislini yapın ve bir süre sonra kesin. Ama kesinlikle rahatsız olduğunuzu dile getirip de kızın egosunu tatmin etmeyin.

Bunu şu günlerde ben de yaşıyorum ve gerçekten olması gereken bu öyle kaldırmayın totolarını anladınız mı kendinize gelin
Benimkini okumamış ,(
Diğer kızlar ndn aptlsöyliyim başka kızların yaptığını görüyorlar havalı sanıp yapıyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk baksana adamın zoruna gidiyor kızların keko sevmesi bizimde zorumuza gidiyor illa bende mi keko oluyim yani gelen geçen kıza kötü davranıyım yalnız olduğumuzda bi tek güzel bişey söyliyim başkası varken gruruma yediremiyim işte böle...

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Soru başlıkta, biraz karışsın ortalık :D (!)
1666721983547.png

MYSTIC

80+ Silver
LA SANKİ ERKEKLER KEKO VE ASOSYAL OLMAK ÜZERE İKİYE AYRILIYO

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
Zevk meselesi herkesin zevki farkli

Dušan Tadić

80+ Silver

EKLEME

Adam bu işin duayeni olmuş resmen 😅
Ben de bir tavsiye vereyim: Kariyerinize odaklanın.

Top Bottom