Neler Yeni

Kadınlar neden keko sever?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,674
İsim
Murat Orhan
Her kız sevmiyor sevenler ***** zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Ahmet Enes
Çünkü havalıyız😎
IMG_20221026_180114.jpg

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
Çünkü farklılar a*ına koyayım. Sen git asosyal ol kızın yanında elin ayağın titresin sonra kızlar neden keko seviyor. Çünkü özgüvenliler a*ına koyayım. Boş boş konular açmayın ya.
Ulan gevsek bende Pc basındayım kekolar kadar da özgüvenliyim.

Litecoin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Litecoin
Ulan gevsek bende Pc basındayım kekolar kadar da özgüvenliyim.
Gerçek özgüvenli erkek bakımı iyi ise bak bakım diyorum, tip demiyorum istediği kızı elde eder bu da bir gerçek.

• Beğen
Reaksiyonlar: Exe_

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
İşlemci, ekran kartı, müzik, futbol.
Gerçek özgüvenli erkek bakımı iyi ise bak bakım diyorum, tip demiyorum istediği kızı elde eder bu da bir gerçek.
Evet bu bir gerçek, ama o kızdan o kıza maymun gibi zıplayan biri değilim 4 yıllık istatistiğime göre 2 kişiye aşık oldum. Sonuncusundan 79 gün önce red yedim. Ve kendimi bakımsız ve özgüvensiz olarak düşünmüyorum ama 170 40 kilo oversize bir zargana keko ile sevgili olduğunu öğrenince baya düşündüm, ulan kızda mı sorun var bende mi yoksa hepsi mi böyle diye.

2mApoo

80+ Silver
Genel olarak toplumumuzda erkekler feminen - kızlar ise maskülenleşmektedir. Ve kızların içgüdüsel olarak onları koruyacak - güç sahibi - hoyrat- sert erkekleri daha çok çekici bulduğu için ve tırnak içinde "KEKO" dediğiniz insanlarda bu feminenleşme daha az hissedildiği için kızları da cezbeden bu.
Bununla ilgili yazım yakında yayınlanacak. Haftalardır yapmayı planlıyorum ama vakit olmadı

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
İşlemci, ekran kartı, müzik, futbol.
Genel olarak toplumumuzda erkekler feminen - kızlar ise maskülenleşmektedir. Ve kızların içgüdüsel olarak onları koruyacak - güç sahibi - hoyrat- sert erkekleri daha çok çekici bulduğu için ve tırnak içinde "KEKO" dediğiniz insanlarda bu feminenleşme daha az hissedildiği için kızları da cezbeden bu.
Bununla ilgili yazım yakında yayınlanacak. Haftalardır yapmayı planlıyorum ama vakit olmadı
Takibe aldım hocam <3

2mApoo

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,262
Üyeler
155,704
Son üye
Emre.W