Neler Yeni

Kadınlar neden keko sever?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,419
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack

The Batman

80+ Silver
Alkolik cahil baba ile sevgisiz büyüyen kızlar ilk sevgi gösteren kekoya atlıyor isteb

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
TOFAŞ A.Ş
2 kız görünce eli ayağına dolaşan, hayatında sevgilisi olmayan asosyal adamları kızlar napsın reis? Güzel kızları sevmediği tiplerle görünce kızlara hemen kas*r muamelesi yapanlar da var. Olay özgüvende ve sosyallikte bitiyor, ortam varsa eğlence varsa kızlar da orayı sever. Yanında iki kelime konuşamayan kem küm eden kişileri istemezler doğal olarak.

buroxit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
Terkedilmiş İsmetpaşa Mah. Bayrampaşa / İstanbul
İsim
Bahtiyar Sözkesen
Instagram
instagram.com/profiles/buroxit
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199031367267
Maço erkeklerden hoşlanır TR gızları ve kekolar da bundan faydalanıyor.

TİTAN.

80+ Platinum
Soru başlıkta, biraz karışsın ortalık :D (!)
Karakter tarafında muzdarip olan insanları seviyorlar aynı anda 10 kızla yazışan işe yaramaz insanlar işin kötü yanı mevzu asosyal olmak değil bir arkadaş yazmışta mevzu ona değer verirsin dokunurken konuşurken ama diğer arkadaşlar öyle değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,418
İsim
Diyarhan
Kadınlar erkeklerde özgüvene çok dikkat eder. Keko elemanlar özgüvene yüksek atılgan insanlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Utku Dalkıran
Çünkü farklılar a*ına koyayım. Sen git asosyal ol kızın yanında elin ayağın titresin sonra kızlar neden keko seviyor. Çünkü özgüvenliler a*ına koyayım. Boş boş konular açmayın ya.
Sadece kekolar özgüvenli olmuyor ama sen bilirsin

KlausM

80+ Silver
ben keko sevenlere kadın demem çünkü kendilerine saygısı yoktur.

QRuder

80+ Silver
Kekolara bakacak seviyede olan bir kızı aklı bașında biri istemez çünkü.
aleyna tilki keko seviyomus , şurda gelse benimle sevgili olacak var mı dese bırak aklı basındayı forumun %90 ı private chat e baskın yapar yani kısaca , ister ister :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

kibar keko diye bir şey var ilk defa geçen sene left 4 de keşfettim, insta profil atmıstı takip et diye gittim baktım ankaralı has keko ,her fotosunda dedesinin dedesinden kalma bi tespih ve kaynakçı gözlüğü ile s*çar pozisyonda her yerde fotosu var az konuştum kızlar düşüyomu diye o sırada oyun da oynuyoruz alttan konusuyoruz, adama kit bastım adam anime girl gibi teşekkür ederim dostum dedi, şaşırdım şey dedi kızlar kibar ama sert görünüşlü erkek seviyo benim gibi dedi. O günden sonra kekoların çok şirin varlıklar olduğunu anladım.

Son düzenleme:

Megan

80+ Silver
Ergenlik çağında öylelerini severler büyüdükçe olgunlaşıp karaktere odaklanırlar

Alfha13

80+ Silver
Herkes kendine benzeyeni sever.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,796
Üyeler
152,550
Son üye
Efydeu