Neler Yeni

Çözüldü✓ *KARAR VERİLDİ*MUTLU SON* xDrive Firmasının Kalitesiz Ürün Satması/Almadan Okuyun

BoobaFett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Eren Aydın
kusurlu ürün satıp yalan tanıtımlar yapmışlar, ürün kusurlu dendiğinde gerekeni yapmamışlar ve bilirkişi kararına da itiraz edeceklermiş. yüzsüzlükten başka bir şey değil

punisher34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
punisher
Rezil bir firma bu cevap ne ya sanki bakkaldan ekmek alıyorsun çıplak deri teması diyor ne alaka D:

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
Rezil bir firma bu cevap ne ya sanki bakkaldan ekmek alıyorsun çıplak deri teması diyor ne alaka D:

😅 Öyle dediler valla hocam çıplak deri ile temas ne alaka ise yaz aylarında şort giyiyorum mecbur baldır kısmın değiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

kusurlu ürün satıp yalan tanıtımlar yapmışlar, ürün kusurlu dendiğinde gerekeni yapmamışlar ve bilirkişi kararına da itiraz edeceklermiş. yüzsüzlükten başka bir şey değil
İtiraz edeceklerini söylediler 1 ay oldu itiraz etmediler thh üzerinde gözükmüyor icra işlemlerini baslatacagim

Böyle bilinçli tüketicilerin olmasına sevindim firmalar böyle davaları kaybedince tekrar yapmadan önce düşünür
Sağolun hocam teşekkür ederim 😌

kralına itiraz etsin ne kadar iğrenç bi firma bu hala uzattıkça uzatıyor hatalı mal satmışssın işte xdrive almak isteyenler sayende görür ve uzak durur bu saçma firmadan.
İstedikleri kadar itiraz etsinler hocam benim içim rahat haklıyım kazanacağım

punisher34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
punisher
😅 Öyle dediler valla hocam çıplak deri ile temas ne alaka ise yaz aylarında şort giyiyorum mecbur baldır kısmın değiyor

İtiraz edeceklerini söylediler 1 ay oldu itiraz etmediler thh üzerinde gözükmüyor icra işlemlerini baslatacagim

Sağolun hocam teşekkür ederim 😌

İstedikleri kadar itiraz etsinler hocam benim içim rahat haklıyım kazanacağım
knk kısaca demişki sana 3 in 1 yapıyorsun o yüzden terlemiş bunu demeye getirmiş kalitesiz firma bu acıklama bile rezelat başlı başına

işin komigi bu herifler sanal çağda oldugumuzu bılmıyor mu bir de oyuncu koltugu satıyoalr linc yerim demiyolar mi 2000 tl ıcın gırdıklerı sekıllere bak kaldı ki ürünleri pahalı ve kalitesiz kendi adlarını kendi lekelediler

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
Firma yetkilisi Emre bey benimle Çarşamba günü iletişime geçerek itiraz sürelerinin dolduğunu koltuğumu değiştirmek istediklerini söyledi.
Bu hafta veya önümüzdeki hafta yeni koltuğumu teslim almış olacağım.
Bu süreçte bütün konuyu okuyup yanımda olan arkadaşlara teşekkür ediyorum iyi ki varsınız <3

Hakkınızı aramaktan hiç bir zaman kaçınmayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
eRoL
Firma yetkilisi Emre bey benimle Çarşamba günü iletişime geçerek itiraz sürelerinin dolduğunu koltuğumu değiştirmek istediklerini söyledi.
Bu hafta veya önümüzdeki hafta yeni koltuğumu teslim almış olacağım.
Bu süreçte bütün konuyu okuyup yanımda olan arkadaşlara teşekkür ediyorum iyi ki varsınız <3

Hakkınızı aramaktan hiç bir zaman kaçınmayın
kaça satıyon birader sen onu söyle

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Kerem
2 yıldır kafemizde xdrive 1453 koltukları kullanıyoruz, hala en ufak bir yıpranma yok. Kullanıcı hatası olduğunu düşünüyorum :(

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
kaça satıyon birader sen onu söyle

Ne kadara gideceği hakkında bir arıştırma yapmadım hocam 🤣 ama kesin satacağım

2 yıldır kafemizde xdrive 1453 koltukları kullanıyoruz, hala en ufak bir yıpranma yok. Kullanıcı hatası olduğunu düşünüyorum :(
Üretimden üretime farklılıklar oluyor hocam o şartlardaki malzeme kalitesi ürün yapım aşaması bende problem oldu diye herkeste olacak diye bir şey yok :) yine de yorumun için teşekkürler

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam 15li modelini kullanıyorum. 2 aylık koltuğun derisinin oturma kısmında hafif bir deforme olunca kılıf kullanmaya başladım düzeldi. Yani kılıf kullanmasam deride yamulma olma durumu yaşanacaktı. Bu durum ilerde büyüyebilir diye müşteri hizmetlerine bildirdiğimde türlü bahanelerle beni suçladılar. Ben bu markayı internetteki yorumlar neticesinde satış sonrası desteği iyidir diye tercih etmiştim ama artık kimseye önermiyorum.

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
Hocam 15li modelini kullanıyorum. 2 aylık koltuğun derisinin oturma kısmında hafif bir deforme olunca kılıf kullanmaya başladım düzeldi. Yani kılıf kullanmasam deride yamulma olma durumu yaşanacaktı. Bu durum ilerde büyüyebilir diye müşteri hizmetlerine bildirdiğimde türlü bahanelerle beni suçladılar. Ben bu markayı internetteki yorumlar neticesinde satış sonrası desteği iyidir diye tercih etmiştim ama artık kimseye önermiyorum.
+1

Top Bottom