Neler Yeni

Keratokonus ehliyet alma

justgodz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ramazan Özbek
Dostlar selam benim sol gözümde keratokonus hastalığı var bulanık ve az görüyorum cross linking tedavisi olarak hastalık durdu sağ gözüm %100 görüyor skleral lens adında bir lens varmış doktor ondan almam gerektiğini söyledi ve ehliyete onunla giricekmişim ama sağ gözüm %100 görüyor sizce nasıl olur?

RamazanD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Ramazan Demirci
Dostlar selam benim sol gözümde keratokonus hastalığı var bulanık ve az görüyorum cross linking tedavisi olarak hastalık durdu sağ gözüm %100 görüyor skleral lens adında bir lens varmış doktor ondan almam gerektiğini söyledi ve ehliyete onunla giricekmişim ama sağ gözüm %100 görüyor sizce nasıl olur?
lens/gözlük almanız gerekir doktorun dediği gibi ve ehliyette lens/gözlük kullanma zorundandır gibi bir şey belirtir

justgodz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ramazan Özbek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
lens/gözlük almanız gerekir doktorun dediği gibi ve ehliyette lens/gözlük kullanma zorundandır gibi bir şey belirtir
Ama sağ göz normal görüyor öyle desem kabul ederler mi

RamazanD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Ramazan Demirci
Ama sağ göz normal görüyor öyle desem kabul ederler mi
iki gözünde belli bir görme oranının üstünde olması lazım bende de benzer durum var doktor ehliyet için sağlık raporu verirken gözlük lens kullanmalı yazarsa ehliyete de öyle işlenir özel hastanede para verip yazmamasını istemeyi deneyebilirsin

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Doktor değişin hocam bazı göz doktorları sorumluluk almamak için saçma tanılar filan giriyor

anjq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mehmet
arkadaşım gözün görmüyorsa görmüyordur, ehliyet alacaksan araç kullanacaksan hem kendi iyiliğin hem de başkalarının iyiliği için ne kullanman gerekiyorsa kullanacaksın.

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
Ali yılmaz
O sırada soldan gelen araçlar 💣

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0