Neler Yeni

Kilo vermek isteyenler varsa soru sorabilirler

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam diyet yaparken tek güç kaynağınız var SABIR. Peygamber sabrı lazım diyet yaparken. Ama size bir tüyo vereyim : Eğer mutfağa daha az girerseniz daha az yiyorsunuz. Zaten ilk 2 hafta dayanın gerisi çorap söküğü
Peki siz diyet olarak nasıl yemek yiyorsunuz peki ekmeği ne kadar yemem gerekiyor vs

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,087
İsim
Lydranx
95 kiloyum corona öncesinde 65 bilemedin 70 kiloydum baya yağlandım bugün başladım fit 365 i kullanıyorum bi deneyimin varmı uygulama hakkında yaş 14 boy 180
Hocam Benim kullandığım bir kardiyo programı vardı onu kullanıyordum sadece o kadar. Bende sokağa çıkma yasağında verdim zaten kiloyu. Eğer sabrederseniz başarırsınız

ELECTUS

80+ Silver
Yaşım 14-15, boyum 168, kilom 62. Kilomdan çok rahatsız değilim ancak çok fazla kalıplı ve yanlardan şişman duruyorum. Ne gibi şeyler yaparak fiziğimi daha iyi hale getirebilir, kilo verebilirim ?
Bende de aynı sorun var

Mehmet Akif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Mehmet Akif İnandı
Arkadaşlar hayatımı kilolu bir şekilde geçirdim. Ancak nisanda diyete başladım. Nisanda 85 kilo olan ben haziranda 70 kiloya düştüm. Eğer kilo vermeyle alakalı sorunuz varsa sorun yardımcı olayım
Bütün durumların biyolojik merak ettiğiniz noktası varsa sorabilirsiniz biyolojim iyidir

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,087
İsim
Lydranx
Yağ ve göbek eritmenin en kısa ve sağlıklı yolu nedir?
Hocam bölgesel şekilde eritme diye bir şey yok. Vücudunuz nerden vermek isterse ordan veriyor. Vücudunuzun estetik durmasını istiyorsanız kas kütlenizi arttıracaksınız. Zaten kaslarınız arttıkça yağ yakımı kolaylaşıcak

ibo622

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
ibrahim ugur
Hocam Benim kullandığım bir kardiyo programı vardı onu kullanıyordum sadece o kadar. Bende sokağa çıkma yasağında verdim zaten kiloyu. Eğer sabrederseniz başarırsınız
uygulamada kilo yaş falan yazınca 20 küsür haftada 0,6 kilo vererek 80 e düşersin diyodu 2k kalori diyo ben 1700 falan alıyorum daha kısa veririmiym

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,087
İsim
Lydranx
Peki siz diyet olarak nasıl yemek yiyorsunuz peki ekmeği ne kadar yemem gerekiyor vs
Hocam bunun yolu şu = Günlük almanız gereken kalori miktarı - 1000 kalori
Benim 2200 kalori almam gerekirken ben 1200 kalori alıyordum + Kardiyo programı kullanıyordum
Sabah kahvaltıda 2 dilim kepek ekmek artı + 2 adet haşlanmış yumurta
akşam 4 civarı 2 tabak çorba + 2 dilim ekmek
Siz 1000 kalori aşşağı aldığınız sürece sıkıntı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

uygulamada kilo yaş falan yazınca 20 küsür haftada 0,6 kilo vererek 80 e düşersin diyodu 2k kalori diyo ben 1700 falan alıyorum daha kısa veririmiym
Almanız gereken kalori miktarının 1000 kalori altını alın

ibo622

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
ibrahim ugur
Hocam bölgesel şekilde eritme diye bir şey yok. Vücudunuz nerden vermek isterse ordan veriyor. Vücudunuzun estetik durmasını istiyorsanız kas kütlenizi arttıracaksınız. Zaten kaslarınız arttıkça yağ yakımı kolaylaşıcak
bişey dicem bu baldırlar varya göbek falan gidince gidiyo mu yoksa sporla mı gitmek zorunda

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
Diyet listesini atarmısın?

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,087
İsim
Lydranx
bişey dicem bu baldırlar varya göbek falan gidince gidiyo mu yoksa sporla mı gitmek zorunda
Hocam valla benim bel simidim var. 20 kilo verdim ancak hala aynı. Tek yol kas yapmak.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam bunun yolu şu = Günlük almanız gereken kalori miktarı - 1000 kalori
Benim 2200 kalori almam gerekirken ben 1200 kalori alıyordum + Kardiyo programı kullanıyordum
Sabah kahvaltıda 2 dilim kepek ekmek artı + 2 adet haşlanmış yumurta
akşam 4 civarı 2 tabak çorba + 2 dilim ekmek
Siz 1000 kalori aşşağı aldığınız sürece sıkıntı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Almanız gereken kalori miktarının 1000 kalori altını alın
Arada atıştırmalık yiyebilirmiyim mesela yapay patlamış mısır çerez çekirdek gibi her zaman değil ama

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,499
Üyeler
149,395
Son üye
Özkaraman
Top Bottom