Neler Yeni

Kilo vermek isteyenler varsa soru sorabilirler

ibo622

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
ibrahim ugur
Hocam Çay bardağını bir tarafınıza da so...... Hiç bir halta yaramaz. Hepsi hurafe. Yok neymiş efendim sodaya limon sıkmak falan filan hepsi uydurma. Tek yol kalori açığı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet kas yapmak
yeşilçay metabolizma hızlandırıyomuş ondan dedim

EFFCALLVERS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Efe Kemal Sever
Her ne kadar kilo vermek istesemde başaramıyorum önümdeki hemen hemen her yemeği yiyorum lakin asıl sorun hep şişman kalıyorum ve biraz rahatsızım ve kusura bakmayın ama göğsüm bile şişmanladı artık bıktım bu durumdan sizin diyetiniz nasıldı
hocam kendinize bir motivasyon bulun mesela diyin ki eğer ben bu kiloyu verirsem daha neler yapmam ki gibi ya da bir iddia koyun kendinize Ben 3 haftada 6 kilo vermiştim önceden çok yememe rağmen şu an 9 kilo aldım ama vericem birde nasıl verdiğime gelirsek.
Sabah kalktınız ilk işiniz su içmek olsun midenizin tam bulanacağı raddeye gelene kadar su için suyla şişirin midenizi sonra playsotrede30 günde kilo ver isimli uygulamayı indirim ne kilonuzdan 5-7 kilo fazla girin ki size daha ağır antrenmalar versin antrenmaların hepsini yapmak zorunda değilsiniz başta yapabildiğiniz kadarını mesela 15 sn diyor siz 10 mu yapıyorsunuz 10 yapın zaten bu bir haftada 15 e çıkacak önemli olan istikrar istikrarlı olun yeter sonra günde 2 öğün yiyin ama çok çiğneyerek ve azar azar yiyin yemekten sonra su için ben spor yapmadan bile 1 haftada 2 kilo veriyorum su ile kendimi şişirip 1 öğün yiyorum tavsiyem bunlar gerisi sizde hocam

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,087
İsim
Lydranx
yeşilçay metabolizma hızlandırıyomuş ondan dedim
Yani hocam siz sabah akşam pc başında yatıyorsanız bir damacana çay içseniz de fayda etmez. Onlar genellikle iradesiz insanların sığınacağı gereksiz yollar.

Her gün aynı'mı?
Genellikle aynıydı. Yulaf da yiyebilirsiniz kahvaltıda

EFFCALLVERS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Efe Kemal Sever
hocam kendinize bir motivasyon bulun mesela diyin ki eğer ben bu kiloyu verirsem daha neler yapmam ki gibi ya da bir iddia koyun kendinize Ben 3 haftada 6 kilo vermiştim önceden çok yememe rağmen şu an 9 kilo aldım ama vericem birde nasıl verdiğime gelirsek.
Sabah kalktınız ilk işiniz su içmek olsun midenizin tam bulanacağı raddeye gelene kadar su için suyla şişirin midenizi sonra playsotrede30 günde kilo ver isimli uygulamayı indirim ne kilonuzdan 5-7 kilo fazla girin ki size daha ağır antrenmalar versin antrenmaların hepsini yapmak zorunda değilsiniz başta yapabildiğiniz kadarını mesela 15 sn diyor siz 10 mu yapıyorsunuz 10 yapın zaten bu bir haftada 15 e çıkacak önemli olan istikrar istikrarlı olun yeter sonra günde 2 öğün yiyin ama çok çiğneyerek ve azar azar yiyin yemekten sonra su için ben spor yapmadan bile 1 haftada 2 kilo veriyorum su ile kendimi şişirip 1 öğün yiyorum tavsiyem bunlar gerisi sizde hocam
yemememe rağmen diye düzelteyim

Excator23cm

80+ Gold

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,087
İsim
Lydranx
yemememe rağmen diye düzelteyim
Ben mesela nefret ile kendimi tutuyordum. Direk Kilolarımdan nefret ediyordum. Lakabım ayıydı mesela. Ama kilo verince insanlar ayı demeyi bırakıp nasıl yaptın nasıl ettin ne yedin gibi sorular sormaya başladılar

ibo622

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
ibrahim ugur
Yani hocam siz sabah akşam pc başında yatıyorsanız bir damacana çay içseniz de fayda etmez. Onlar genellikle iradesiz insanların sığınacağı gereksiz yollar.

Genellikle aynıydı. Yulaf da yiyebilirsiniz kahvaltıda
baya acıktığımızda bi salatalık atsak sorun olmz dimi

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,264
İsim
........
arkadaşlar diyet yemek yiyerek zayıflanılmıyor malesef (adam diyet diye daha fazla yiyor mesela) ben ilk 3 gün sabah sadece bir yumurta akşamda 1 kepçe çorba yiyerek 1.5 ayda falan 100 kilodan 75 lere falan düştüm sonra dayanamadım biraz daha devam ettim 65 i gördüm sonra baktım baya zayıflamışım 80 e geri çıktım şuan ideal kilomdayım boy 1.95 yaş 19

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
valla bu koronadan evde yatmaktan göbek yaptık, nasıl eritiriz kısa sürede? diyeri pek başaramıyorum hareket falan varmı bildiğiniz veya vidfeo tarzı?

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,087
İsim
Lydranx
baya acıktığımızda bi salatalık atsak sorun olmz dimi
Hocam salatalık falan sorun olmaz da ben şuna inanıyorum :
Bir kere yediğiniz zaman canınız daima daha fazlasını istiyor. Sonra salatalıkla başlayıp gecenin 2'sinde 2 tabak mantı gömmüş olarak buluyorsunuz kendinizi. Bana göre en iyisi sabredip hiçbir şey yememek

Top Bottom