Neler Yeni

Kırmızı ışıkta geçen Yaya.

VirtudeN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Erdem
Davada kritik olay vefat eden adamın ailesinin tutumu, üsteleme durumlarında iş uzayıp sıkıntıya girebilir

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
O saat te kimse hız sınırını umursamaz. Araba da ödünç se, deli gibi basılır.
İlk mesajınızda kesin alkol almıştır dediniz, şimdi de ödünç arabayla bastığını ima ediyorsunuz. Belki de kurallara uyan medenî bir insandır. Bir hocamızın sözü; "medenî insan sabah 5'te bile kırmızı ışıkta bekleyen insandır".
Trafikte böyle insanlar da var, bence genelleme yapıp arkadaşın abisini suçlamayalım. Zaten kamera kaydı varsa uzmanlarca değerlendirilir, kararı verecek olan mahkemedir.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
O kadar uğraşmama değeceğini sanmıyorum :D
Eğer yaş ile bilgi doğru orantılı olsaydı yaşlıların tümü bizden çok daha bilgili olurdu.

Çok toksik birisin. Ne istediğini daha çözmüş değilim.

Yaşım 19. Hukuk üzerinden eğitim alma yolunda emin adımlarla ilerliyorum.

Ayrıca bir insana yaş demek seviyesizlik belirtisidir. Çünkü aklın yaşla olacağını düşünürler. Genelde tam vazife gösteremeyen kişiler..

Engelliyorum seni, mesajıma cevap verme.

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Efe
Kanka 5 kere ceza yedim yaya geçidinde frene basmadığım için, Ve yaya yoktu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O kadar uğraşmama değeceğini sanmıyorum :D
o kadar ceza yemene rağmen hala frene basmadıysan sende sıkıntı var demektir bence :D

bu arada Kamera falan varsa etrafta kanıtlayabilirsiniz suçsuz olduğunu.

Juiclair0

80+ Silver
o kadar ceza yemene rağmen hala frene basmadıysan sende sıkıntı var demektir bence :D

bu arada Kamera falan varsa etrafta kanıtlayabilirsiniz suçsuz olduğunu.
İtiraz ettim zaten hepsi sonuçlandı :D bi akıllı siz değilsiniz arkadaşlar.

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Efe

Maykıl

80+ Silver
Evet bazen suçlu olsa bile hakim insaflı davranabiliyor biraz şansa kalıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum ne olursa olsun devlet yayaya hak veriyor ne zaman anlayacaksın acaba.
Tamam sen bilirsin 2 mizde ortak nokta bulamiyoruz bosverelim toksiklesmeye gerek yok muhtemelen kan parasi oder abisi hapis yatmaz

xmert96x

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
889
İsim
Mert Çevik

VirtudeN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Erdem
Bu olayda yaralanma olmuş, arkadaşın anlattığında ise ölüm o yüzden kararda farklılıklar olacaktır.

louis bloom

80+ Silver
gecen adam yaya gecidinden geçiyorsa eger ve ışık kırmızı yanıyorsa dahi 60km/h o seritin oldugu yoldaki hiz sınırının üstünde oldugu icin beraat alamaz. Hemzemin yaya gecitlerinde hiz siniri 20km/h

Juiclair0

80+ Silver
Eğer yaş ile bilgi doğru orantılı olsaydı yaşlıların tümü bizden çok daha bilgili olurdu.

Çok toksik birisin. Ne istediğini daha çözmüş değilim.

Yaşım 19. Hukuk üzerinden eğitim alma yolunda emin adımlarla ilerliyorum.

Ayrıca bir insana yaş sormak demek seviyesizlik belirtisidir. Çünkü aklın yaşla olacağını düşünürler. Genelde tam vazife gösteremeyen kişiler.

Engelliyorum seni, mesajıma cevap verme.
ehliyeti olmayan daha 1 saat şehir içi araç kullanmayan arkadaş bana bilgi veriyor. Yaşını ehliyetin varmı diye sordum ilk olarak bunu bilmeni isterim. İkinci olarakta ortada yaşanmışlık var diyorum ne olursa olsun devlet yayaya hak veriyor suçlu olsa bile burada bilgisayar başından kalkmayan asosyal arkadaşların bana bilmişlik taslaması çok komik.

Top Bottom