Neler Yeni

Konu dışı kategorisi neden var?

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
knk şu ilk videolardan değil de güncelleri atsanız daha iyi gibi. teknoloji vb herşeyi kenara atıp sadece FPS'e bakınca başka sonuç olabiliyor internete 2070 vs 5700 XT yazıp ilk videoya bakıp sadece BF testine bakıp kapatınca karşılaştırmış olmuyorsun. :/
en güncel test bu kaliteli inceleme sitelerinden biri arşatırabilirsin testler var ortalama olarak eşit sayılır
ya da direkt sentetik test.
untitled-1.png

tabi yazılım, RTX 20 teknolojileri diye bir ekstradan üstünlükler de var ama bunları nvıdıa fanı editörler göze sokuyor(MUŞ).

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
knk şu ilk videolardan değil de güncelleri atsanız daha iyi gibi. teknoloji vb herşeyi kenara atıp sadece FPS'e bakınca başka sonuç olabiliyor internete 2070 vs 5700 XT yazıp ilk videoya bakıp sadece BF testine bakıp kapatınca karşılaştırmış olmuyorsun. :/
en güncel test bu kaliteli inceleme sitelerinden biri arşatırabilirsin testler var ortalama olarak eşit sayılır
2060s diyoruz 2070s ko atıyorsun tabi ki de geçer ne bekliyorsun 5700xt daha ucuz kart fiyat olarak karşısında 2060s var ve 5700xt daha iyi.

• Üzgün
Reaksiyonlar: cici

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
@Mehmet Yılmaz Şu emojiler ban sebebi olmalı lütfen

Oyun testlerinin çoğunda 5700xt 2060s i ezmiş.
tabi BF'de filan amd tabalı yani geçtiği birkaç sıralanmış videoda geçemsi normal gpuheck gibi karşılaştıran siteler de var oradan ama güncel driverler mi değil mi belli değil osn gamerady driverleri ile baya bir perofmrans artışı olmuştu çoğu test ondan önce mesela 2070 superde forzada %23'lük bir artış olmuştu o yüzden güncellere filan bakmakta da fayda var son driverlerde bir video daha gelmedi ama BF diye AMD tabanlı denilen oyunda şuan DLSS desteği var. ::):):):):):):):):):):):):):):) mesele galax ile alakalı birkaç incelmecik.
tek yapmanız gereken açıp incelemek ha eğer OC diyrsanız o da böyle ama son gameready güncellemelerinden sonraydı sanırım gameready ile alakalı nvıdıanın grafiklerini bulaamdım. 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

EDİT: önceki sayfada DX12 testi attım.

Son düzenleme:

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,228
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Ben o bol emojili mesajı boşa mı sildim?

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
tabi BF'de filan AMD tabalı yani geçtiği birkaç sıralanmış videoda geçemsi normal gpuheck gibi karşılaştıran siteler de var oradan ama güncel driverler mi değil mi belli değil osn gamerady driverleri ile baya bir perofmrans artışı olmuştu çoğu test ondan önce mesela 2070 superde forzada %23'lük bir artış olmuştu o yüzden güncellere filan bakmakta da fayda var son driverlerde bir video daha gelmedi ama BF diye AMD tabanlı denilen oyunda şuan DLSS desteği var. ::):):):):):):):):):):):):):):) mesele galax ile alakalı birkaç incelmecik.
tek yapmanız gereken açıp incelemek ha eğer OC diyrsanız o da böyle ama son gameready güncellemelerinden sonraydı sanırım gameready ile alakalı nvıdıanın grafiklerini bulaamdım. 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

EDİT: önceki sayfada DX12 testi attım.
Attığın incelemede bile 5700xt önde çoğu oyunda sadece bf falan değil.

• Hahaha

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Hocam intel pentiuma karşı kin tutmuşsun nedenini bilmiyorum. İkinizde birbirinizi engelleyin yoksayın. Sorun çözülecek.
Bu arada konunun aslına gelecek olursak bazı oyun konu dışı vs vs çok belli bariz mesaj ve reaksiyon kasmak için. Kurallarda da bu yasak. Gözlemlediğim bir çok üye yazmak için yazıp silver gold olmuşlar bazıları en tepeye gelmiş. Şahsen bende her sorunun altına gidip bilmiyorum yazayım benim de bir sürü mesajım olsun. Gerek yok en yüksek mesaj sizin olunca elinize maksimum zaman kaybı geçecek. (Gerçekten bilgili olup yada araştırıp yorum yapanlar üstüne alınmasınlar.)

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
Son düzenleme:

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Hocam Intel pentiuma karşı kin tutmuşsun nedenini bilmiyorum. İkinizde birbirinizi engelleyin yoksayın. Sorun çözülecek.
Bu arada konunun aslına gelecek olursak bazı oyun konu dışı vs vs çok belli bariz mesaj ve reaksiyon kasmak için. Kurallarda da bu yasak. Gözlemlediğim bir çok üye yazmak için yazıp silver gold olmuşlar bazıları en tepeye gelmiş. Şahsen bende her sorunun altına gidip bilmiyorum yazayım benim de bir sürü mesajım olsun. Gerek yok en yüksek mesaj sizin olunca elinize maksimum zaman kaybı geçecek. (Gerçekten bilgili olup yada araştırıp yorum yapanlar üstüne alınmasınlar.)
Yok bu daha çok atışma gibi birbirimizle dalga geçiyoruz yoksa düşman falan değiliz mesaj reaksiyon kasınca elime ne geçecek gerçekten genelde düşük mesajlı üyeler sürekli mesaj kasmak onu bunu yapıyosunuz diye suçluyorlar Ben kurulduğu günden beri forumdayım ama 3.5k mesajım var 10k mesajı olan da var yani böyle bir amacımız yok ama sen bilirsin kesin tek amacım inter üzerinden reaksiyon kasmak.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,228
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
  • İnanılmaz

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Attığın videolarda da 5700xt daha çok fps alıyor anlamıyorum çok emoji atınca haklı mı olunuyor.

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
Attığın videolarda da 5700xt daha çok fps alıyor anlamıyorum çok emoji atınca haklı mı olunuyor.
1dk dikkatli bak bazılarında geçiyor ama % olarak hesaplarsan %5 bile değil.

Top Bottom