Neler Yeni

Laptop alırken neye dikkat etmeliyiz ve laptop önerisi verir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
melsa
Ben Bilgisayarı 6 7 yıl kullanmak istiyorum. Her işimi çözsün ama son model olmasın YANİ( ÖRNEK: İPhone 14 pro max ile 16 pro max Aynı bence son model olmasın) tabi ki en yeniler daha iyi illaki ama ucuzu da Aynı işi yapabilir bence. BİR DE şeyi sormak istiyorum asgari ücret güncellendiği zaman illa ki bir zam gelecek. Zam ne zaman gelir asgari ücret güncellendikten sonra

Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Paşadöner
Ben Bilgisayarı 6 7 yıl kullanmak istiyorum. Her işimi çözsün ama son model olmasın YANİ( ÖRNEK: İPhone 14 pro max ile 16 pro max Aynı bence son model olmasın) tabi ki en yeniler daha iyi illaki ama ucuzu da Aynı işi yapabilir bence. BİR DE şeyi sormak istiyorum asgari ücret güncellendiği zaman illa ki bir zam gelecek. Zam ne zaman gelir asgari ücret güncellendikten sonra
Hocam yazdıklarıniz pek alakalı değil fiyat verin ne için kullanacaksınız bizde önerilerimizi link olarak atalım

untaly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren Er
kankam tam olarak ne için kullanacağını bilmiyorum o yüzden şöyle bir cevap vereyim sana. 1. olarak ucuz olduğu için asus tuf gaming'e kaçma. Asus tuf gaming serisi başlarda harika olsa bile son zamanlarda çıkardığı modeller çöp. Yapısı çok plastik hissettiriyor, çok ısınıyor soğutma sistemi çöp bildiğin soba gibi oluyor PC. laptop kısmına çok hakim değilim fakat bir laptop kullanıcısı olarak sana şunları önerebilirim. aldığın laptopta ekran kartı 4GB olmasın. belirli oyunlarda çok sorun yaşarsın 6 8 GB VRAM iyidir. ayrıyeten i5 12. nesil üzmez koşarak alabilirsin. i7 VB işlemci almak için bütçeni zorlamana gerek yok. En az 16GB Ram'e ihtiyacın olacaktır. 8x2 yaparsan emin ol seni tatmin eder. sorun var ise hemen dönüş yaparım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
melsa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kankam tam olarak ne için kullanacağını bilmiyorum o yüzden şöyle bir cevap vereyim sana. 1. olarak ucuz olduğu için asus tuf gaming'e kaçma. Asus tuf gaming serisi başlarda harika olsa bile son zamanlarda çıkardığı modeller çöp. Yapısı çok plastik hissettiriyor, çok ısınıyor soğutma sistemi çöp bildiğin soba gibi oluyor PC. laptop kısmına çok hakim değilim fakat bir laptop kullanıcısı olarak sana şunları önerebilirim. aldığın laptopta ekran kartı 4GB olmasın. belirli oyunlarda çok sorun yaşarsın 6 8 GB VRAM iyidir. ayrıyeten i5 12. nesil üzmez koşarak alabilirsin. i7 VB işlemci almak için bütçeni zorlamana gerek yok. En az 16GB Ram'e ihtiyacın olacaktır. 8x2 yaparsan emin ol senin tatmin eder. sorun var ise hemen dönüş yaparım.
Ben Laptopta lol valo falan oynuyorum. Başka bişey yapmak istediğimde onu da düzgün açabilsin istiyorum örnek tasarım programları olur cyberpunk falan olur. onları açabilsin yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben Laptopta lol valo falan oynuyorum. Başka bişey yapmak istediğimde onu da düzgün açabilsin istiyorum örnek tasarım programları olur cyberpunk falan olur. onları açabilsin yani.
hem de sence hangi markalar daha iyidir

untaly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren Er
Ben Laptopta lol valo falan oynuyorum. Başka bişey yapmak istediğimde onu da düzgün açabilsin istiyorum.
Eğer RDR2,COD gibi AAA oyunları oynamayı düşünmüyorsan bütçeni biraz daha olsun rahatlatmak için 1X8GB RAM tercih edebilirsin. ayrıyeten 4GB ekran kartıda işini görecektir 30K bütçede çok fazla asus tuf gaming laptop var sakın düşünme bile. asus tuf gaming F15 kullanıyorum ve binpişmanım.

Bu arada eklemek istiyorum cyberpunk AAA oyunudur ve bu yazının içindeki sistem ile oynaman biraz zor.

hem de sence hangi markalar daha iyidir
https://www.epey.com/laptop/msi-katana-17-b12vfk-1031xtr.html Bu ürünün yorumlarını inceleyebilirsin. Kötü bir seçenek değil, sadece biraz bütçe üstü, olmaz dersen yardım etmeye devam ederiz.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,750
Üyeler
157,811
Son üye
halox
Top Bottom