Neler Yeni

Yardım Laptopumu bir türlü satamadım?

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,200
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
1. Pahalı fiyata koymuşsun
2 . Marka takıntısı gibi bir durum var tr de bilinmedik bir markaya güven olacağını sanmıyorum kullanıcısı var mi zira kullanıcı yorumlarını okurlar bişey alırken genelde bende sıcak bakmıyorum bazı durumlarda bilinmedik markalara yonelmiyorum.
3. İlanı nasıl koydun bu da önemli ilgi çekici olması lazım resimleri ile yazdığın yazılar ile vs güzel durması lazım.

Ya masaüstü ile takas edeceksin masaüstünü satacaksin ya da kullan ileride kendine alırsın yedek olur bu ama fiyatı fazla bu fiyata alıcı çıksa da almaz

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Semih
Dehşet pahalı koyduğun için satamıyor olabilir misin? Bende 15 bin liralık laptopa 50 bin lira yazayım o zaman neden satılmıyor diye konu açayım

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Tolga
17.500 eder bence. Aynı özeliklerde msi gl75 i o fiyattan sattım. Gerçi dosta gitti ama 500-550 dolardan fazlasını vermek pek akıllıca değil. Alıcı markayı da bilmediğinden daha da zor satılması.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
can
Fiyat pahalı ederi 15-16 bin taş çatlasın neden diyeceksin t7 tunfang kasa monsterlar satılan model bu arada 10875h işlemci 3060gpu 17 ekran en azından trde bilinen bir marka 19 bin civarına rahat bulabiliyorsun sahibinden de sendeki 9. nesili işlemci 2060 gpu ve marka türkiyede bilinmiyor yedek parça arasan zor bulursun klavye muhtemelen tr değil bir sürü dezavantaj dediğim gibi 15-16 bin teklif gelirse ver kurtul yoksa elinde kalır

xebec

80+
Fiyatınız çok pahalı, bu fiyatlara yeni nesil ekran kartlı laptoplar satılıyor ve daha iyi işlemcilere sahip. Batarya verimliliğinden tut, performansa kadar çok çok üstünde.

Sizin laptobunuz eski, marka bilinirliği yok, dolayısıyla oldukça düşük bir fiyata koyup ancak satabilirsiniz. taş çatlasın 13'e gider. Takasla artık kimi ikna ederseniz o olur, kullanıcı bilinçlidir, bilinmedik markaya para vermez.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Fiyatınız yüksek arkadaşların dediği gibi markasız bir laptop yüksek ihtimal başka markalara kasa üreten bir firma tam çözemedim bilgi yok çünkü yabancı kaynakları araştırıyorum şuan Türkiye de alıcısı nadir dir bilgili insan araştırır içine sinmezse almaz bilgisiz insan markaya bakarak aldığı için biraz zor satmanız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,250
Üyeler
141,422
Son üye
Onurakmese
Top Bottom