Neler Yeni

Lenovo G24-20 23.8" 0.5ms 165 Hz 3499TL ‼️

yigithandeniz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yigithandeniz

Ekler

• FiVtL5QXkAAv9Ci.jpg
    FiVtL5QXkAAv9Ci.jpg
    44.8 KB · Hit: 106

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,326
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hangi kısma? 0.5 ile 4 MS fark mı? Gidin deneyin 2 tane monitörle. Monitörünüz varsa denemesi bedava. Oynayın bakalım 2 tur oyun aradaki farkı anlayabilecek misiniz.
Kardeşim o dediğin farkı hissedersin farkında olmadan bile bunu hissedersin FPS oyunlarında anlık tepkime çok önemli kullanılan panel tipi bile etkiliyor bunu aynı özelliklerde iki farklı monitör diyelim ikisi de 240hz olsun ama kullanılan panel özelliği kalitesi bile farklı olsa bunu anlarsın iki ayrı ips panel monitör bile farklı olur yani ne kadar da aynı desen aynı değil knka 😊

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,819
İsim
Abdullah Aydoğdu
Abicim sen kime akıl verdiğinin farkında mısın ahsjdahdjklah :D sen bu kafayla devam. Değil MS farkı marka farkı bile GTG değerini farkettirir ve o hız farkını her hücrende hissedersin bak işine
Ben monitörün markasına, GTG değerine yorumda bulunmadım. Paneli cartu curtu hakkında hiçbir konuda konuşulmadı.
MS farkı hakkında konuşuyorduk. Geri kalan her şeyi aynı olan 2 monitörün tek farkı biri 0.5 diğer 4 MS olmasıysa aradaki farkı 144 Hz monitörde anlayamazsın. Kaprisini git başkası çeksin, sonra burada doğru düzgün konuş.

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören
Bütçesi olan bunu almalı ama mesela monitör için ekran kartından kısmak yerine samsung 4ms va panel olan model de tercih edilebilir. Gel gör ki monitörün fiyat avantajı çok aşırı değil sadece hepsiburada satıcılı olması avantaj, ips almak isteyen parasını biriktirip daha sonra bunu tercih edebilir ben olsam ips tercih ederdim ama fiyat farkı fazla olduğundan samsung daha avantajlı geliyor şimdilik

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Ben monitörün markasına, GTG değerine yorumda bulunmadım. Paneli cartu curtu hakkında hiçbir konuda konuşulmadı.
MS farkı hakkında konuşuyorduk. Geri kalan her şeyi aynı olan 2 monitörün tek farkı biri 0.5 diğer 4 MS olmasıysa aradaki farkı 144 Hz monitörde anlayamazsın. Kaprisini git başkası çeksin, sonra burada doğru düzgün konuş.
Her şey de olduğu gibi okuduğunu anlamada da sıkıntılı olduğun için o örneği neden verdiğimi anlamayacak kapasitede olmamana şaşırmadım aslında yaptığım hata senin gibi birine yanlış bilgilendirme verip geçmeliyim sana değil 0.5, 1MS BenQ kullandırsam elin ayağın titrer de koca zaman kaybısın :*

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,062
İsim
Berk

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören
hocam zahmet olmazsa curved bir indirimde paylaşır mısınız muazzam :love:
Monitör linki fiyat olarak uygun lenovo g24-20ye göre 1000₺ üzerinde bir fiyat avantajı var
Şöyle bırakayıp va panel 144hz 4ms 24”
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her şey de olduğu gibi okuduğunu anlamada da sıkıntılı olduğun için o örneği neden verdiğimi anlamayacak kapasitede olmamana şaşırmadım aslında yaptığım hata senin gibi birine yanlış bilgilendirme verip geçmeliyim sana değil 0.5, 1MS BenQ kullandırsam elin ayağın titrer de koca zaman kaybısın :*
Bence ne olursa olsun bu üslup yanlış bana mozambik cumhurbaşkanını anımsatıyor ve neden cezalandırıldı bu arkadaş

slhkl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Salih Kol
hazır başlamışken birde 2k IPS monitör indirimi gelse keşke 😇

Lgoyü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
662
İsim
Enes
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama bu da 2.250 TL? 0.5 MS ile 4 MS arasındaki farkı anlaman mümkün değil. Arada 20 Hz ve IPS olması farkı var.
Sırf IPS için 1.150 TL bence fazla.
He olemi olmus qaqa

Son düzenleme:

arda3231

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
arda çiçek
bu ne aga, forumun kurucusu coluk cocuga laf sokma derdinde :D:D

Hasekimam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Muhammet Çelik
Teşekkür ederim uzun zamandır indirim bekliyordum. Bu arada arkadaşlar Yapı Kredi world kart kullanan varsa 100TL World puan veriyor ve 3 ay vade farksız taksit + 3 ay sonra ödeme veriyor bilginize sunarım.

wesy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Yusuf
aylardır bu fiyatta

Top Bottom