Neler Yeni

Yardım Lenovo Legi̇on 5'i İade Edeyim Mi?

Zexius

80+ Bronze
reis bence iade et yenisini al bişeylerden calmıstır ve dandiğini takmıstır yalan atıyor senin laptop gg buyuk iht
İade edemez eğer böyle bir şey olduysa adamlar da keriz değil sattıkları malın nasıl olduğunu biliyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam nasıl anlarım virus olduğunu
anlayamazsın tekrar format atacaksın.

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
sss sss
İade edemez eğer böyle bir şey olduysa adamlar da keriz değil sattıkları malın nasıl olduğunu biliyorlar

yani sende haklısın bir arkadasımın basına bu tarz bişey oldu hemen aldılar içine bakmadan ama buyuk iht bakarlar haklısın

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağtay

Hocam bizin evde yaptı tornavida felan yoktu hep başındaydım bir şey almadı virus atmış olabilir pc iade et benden al diyor

Zexius

80+ Bronze
yani sende haklısın bir arkadasımın basına bu tarz bişey oldu hemen aldılar içine bakmadan ama buyuk iht bakarlar haklısın
içinde bir şey olmasa bile incehesap hak hukuk tanıyan bir firma değil telefon iadesi çok zor dediler çok uğraştım iade etmiştim 2 3 ay önce güzellikle iade edemez arkadaş kısacası uğraşırsa ve eğer içinden ürün çalınmadıysa bilgisayarcı konusuna girmeden iade eder.

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
sss sss
Hocam bizin evde yaptı tornavida felan yoktu hep başındaydım bir şey almadı virus atmış olabilir pc iade et benden al diyor
tm adam kesin dudukleyici tayfadan o kesin

içinde bir şey olmasa bile incehesap hak hukuk tanıyan bir firma değil telefon iadesi çok zor dediler çok uğraştım iade etmiştim 2 3 ay önce güzellikle iade edemez arkadaş kısacası uğraşırsa ve eğer içinden ürün çalınmadıysa bilgisayarcı konusuna girmeden iade eder.
arkadasımın direk bayiden aldı bayden iade etti adam ramleri sokmus onun yerine dandik rma takmıs ssd cıkarmıs hdd takmıs sonra ogrendik olayını bayiye gittik iade aldılar

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağtay
tm adam kesin dudukleyici tayfadan o kesin

arkadasımın direk bayiden aldı bayden iade etti adam ramleri sokmus onun yerine dandik rma takmıs ssd cıkarmıs hdd takmıs sonra ogrendik olayını bayiye gittik iade aldılar
Hocam bir şey almadı sadece flash disk getirdi bir şey yükledi pc yavaşladı

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
hangi eşek dedi bunu

Top Bottom