Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

furkan2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
furkan
ÖNEMLİ !!!!! : İlk paylaşıldığı gün sipariş vermiştim ve sorunsuz elime gelmişti Bugün ÖLÜ PİKSEL çıktı monitörde siyah renkte belli oluyor sonradan bu kadar kısa süre içerisinde ölü piksel çıkması aşırı can sıkıcı bir olay Gigabyte Gf24F2 monitörü 1 yıldır fazladır kullanıyorum bir sorun yok bunda daha bir kaç ay olmadan bu sorun çıktı umarım daha fazla artarda 3 den fazla olunca değişim yaparım yoksa can sıkacak belli.
bende de aynı durum ilk zamanlar yoktu şimdi çıktı yeşil renkte küçücük bide ortada ya

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan

Spoit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Muhammed
arkadaşlar en iyi ayarlar neler acaba hangi ayarları yapmam lazım daha canlı görüntü icin oyunlarda

ereen

80+
Youtube videolarında bulanıklık yaşayan var mı hiç ya 3 gündür kullanıyorum çözemedim.
Çözebildiniz mi ? Monitörü sipariş verdim yolda yarın teslim edilir ama şimdiden sorunlar çıkmaya başlamış sonradan ölü piksel, youtube'da vs bulanıklık sorunu gibi

Mmn34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
mümin yavaş
Bende yaklaşık 10 gündür kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Daha yeni ölü piksel testi yaptım dikkatli baktığımda dahi bir sorun yok. Genel olarak gayet memnunum. Siyah ekranda hafif ışık sızması var köşelerde ama bu fiyata bence gayet güzel ürün.

murty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
murat cihan
arkadaşlar benim masamın yüksekliği 45 cm. üstünde kitaplık rafı var bu monitör sığar mı ? rica etsem birisi yüksekliğini yazabilir mi. birde şuanki fiyatı 4500 TL bu fiyata alınır mı alternatif bir model varmı önerebileceğiniz ? g sync olacak bütçem 5000 TL
Benim masamda seninkiyle aynı, kitaplık rafı vs. var, rahatlıkla sığar. Ayaklarıyla beraber minimum yüksekliği 37 cm oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benimle beraber 3-5 kişi de youtube videolarının kalitesiz olması sorununu dile getirmiş, bunu nasıl çözeceğiz?

furkan2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
furkan
Çözebildiniz mi ? Monitörü sipariş verdim yolda yarın teslim edilir ama şimdiden sorunlar çıkmaya başlamış sonradan ölü piksel, youtube'da vs bulanıklık sorunu gibi
hayır çözemedim bi türlü sırf bu yüzden 4 k da izliyorum kimi videoları çok garip.Ama oyunlar su gibi akıyo bulanıklık filan hiç yok oyunlarda.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,483
İsim
Fatih
Top Bottom