Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyun, Kişisel Bakım
Instagram
https://www.instagram.com/abdulkadir_1998
Twitter
AbdulKadir_1998
Evet bende bunu dile getirmiştim çoğu kişi başta farkedemiyor ama görüntü o kadar net değil
Ayarları deniyorum oyunlarda vs problem yok ama youtube videosu var twitchde çok net değil gibi hissediyorum ama oyunlarda çok iyi bilemiyorum neden dp ikabllosu ile kullanıyorum ayarları kurcaladım ama çözemedim bilemedim neden

sztoxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerem Eren Gündoğdu
Ayarları deniyorum oyunlarda vs problem yok ama youtube videosu var twitchde çok net değil gibi hissediyorum ama oyunlarda çok iyi bilemiyorum neden dp ikabllosu ile kullanıyorum ayarları kurcaladım ama çözemedim bilemedim neden

Merhaba bende de bu monitör var ama dediğiniz sorunu anlayamadım bende yok gibi ama emin değilim, fotoğraf ile betimleme şansınız var mı kendiminkiyle karşılaştırmak istiyorum

Hangi çözünürlükte izliyorsunuz, ikinci bir ekranınız varsa onunla karşılaştırma şansınız var mı

sztoxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerem Eren Gündoğdu
Arkadaşlar Radeon keskinleştirme falan kullanıyor olmayasınız?
Benim sistemde İntel işlemci ve Nvidia ekran kartı var, dediğiniz şey benim için de geçerli mi ? YouTube videoları hiç çamurmuş iğrençmiş gibi gelmedi gayet sağlam ama bu kadar kişi şikayet edince bir şüpheye düştüm.

Fantastiktürk

80+ Bronze
Benim sistemde İntel işlemci ve Nvidia ekran kartı var, dediğiniz şey benim için de geçerli mi ? YouTube videoları hiç çamurmuş iğrençmiş gibi gelmedi gayet sağlam ama bu kadar kişi şikayet edince bir şüpheye düştüm.
Çamur olmasını değil de bulanıklığı kastediyorum. Eğer masaüstü ve DP kullanmalarına rağmen böyleyse önce monitörü ayarlardan fabrika ayarlarına sıfırlasınlar (Tekrar geri Neutral seçin sonra) ve bir de öyle denesinler.

Eğer olmazsa ve bunu yaşayanlar AMD kullanıcıları ise Radeon keskinleştirme ayarıni kapatıp tekrar Chrome ve Youtube kullanmayı denesinler.

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Twitter
AbdulKadir_1998
Çamur olmasını değil de bulanıklığı kastediyorum. Eğer masaüstü ve DP kullanmalarına rağmen böyleyse önce monitörü ayarlardan fabrika ayarlarına sıfırlasınlar (Tekrar geri Neutral seçin sonra) ve bir de öyle denesinler.

Eğer olmazsa ve bunu yaşayanlar AMD kullanıcıları ise Radeon keskinleştirme ayarıni kapatıp tekrar Chrome ve Youtube kullanmayı denesinler.
fabrika ayarlarına döndürüp deneyeceğim ekran kartı nvidia

aki77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Akif
Ps5 için monitör arıyorum daha çok eafc24 ultimate team oynuyorum daha doğrusu bunun için alacağım monitör önerir misiniz bu monitörü

furkan2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
furkan
Arkadaşlar 4060 var Dp ile bağli hâlâ youtube da görüntü bulanık. Fakat bi durum farkettim 1.4 Hdmi ile bağlayınca bulanıklık gidiyor çok garip ve saçma acaba farkli dp kablosumu alayım

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,483
İsim
Fatih
Arkadaşlar 4060 var Dp ile bağli hâlâ youtube da görüntü bulanık. Fakat bi durum farkettim 1.4 Hdmi ile bağlayınca bulanıklık gidiyor çok garip ve saçma acaba farkli dp kablosumu alayım
İade süreniz dolmadiysa farkli DP kablosu ile deneyip sorun devam ederse iade/değişim düşünün bence.

furkan2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
furkan
İade süreniz dolmadiysa farkli DP kablosu ile deneyip sorun devam ederse iade/değişim düşünün bence.
Sanırım öyle yapacağım ama iade pek düşünmüyorum çünkü ışık sızması hiç yok bunda gelende olursa çıldırırım.zamanında ışık sızmasından çok sıkıntı yaşadım.

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Emirhan Batmaz
Merhabalar Lenovo Legion R25i-30 monitörü almayı düşünüyorum alırsam ana monitörüm yapacağım MSI optix g24c4 monitörümü de ikinci ekran yapmayı düşünüyorum sisteminde bir sıkıntı çıkarır mı
Sistem
İ5 12400f
rtx 3060

furkan2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
furkan
Hdmı varsa deneyin mutlaka gözle görülür fark oldu bende.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada tekrardan dp ile bağlayıp denedim yine bulanıklık var fakat bu sefer sadece siyah ve grı sahnelerde oluyor, izlediğim video ise 1080p kalitede.

Son düzenleme:

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Twitter
AbdulKadir_1998
Hdmı varsa deneyin mutlaka gözle görülür fark oldu bende.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada tekrardan dp ile bağlayıp denedim yine bulanıklık var fakat bu sefer sadece siyah ve grı sahnelerde oluyor, izlediğim video ise 1080p kalitede.
Kablodan mı diyorsunuz yani dp de var hdmı da genelde dp öerniyorlar diye onu kullanıyorum

Top Bottom