Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

Emre64

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
emre azmioğlu
Bugün sistemimin son parçasınında gelmesiyle birlikte, monitörün gelmesinden itibaren yaklaşık 12 gün sonra monitörün açılışını yapabildim.
yaptığım testlerde ölü piksel çıkmadı, ghosting ve ışık sızması yok denilebilecek kadar düşük ve herhangi bir sıkıntısı yok. ilk izlenimlerim bu açıdan f/p olarak yeterince tatminkar.

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

burakxsrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Burak azgın
arkadaslar isteyen varsa 4500 den sorunsuz verebilirim monitoru ölü piksel cart curt yok isteyen yazdın insta burakxsrn

spallex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan YILMAZ
monitörün hz göstergesini ayarlardan kapatmama rağmen bilgisayarı kapatıp açınca otomatik açılıyor yoruldum artık kapatmaktan ben kapatıyorum kendi açılıyor

TheFlame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Özgür
24 kasım indirimlerinde aldığım monitörde yaptığım testlerde 1 tane ölü piksel çıkmıştı. Onun harici hiç bir şekilde ghosting ve ciddi ışık sızması gibi problemler yaşamadım. Bir risk alıp hepsiburada satıcısı olduğu için onlara değişim için gönderdim. Bugün bana yenisini gönderdiler. Yaklaşık 1 hafta kadar sürdü. Bugün yaptığım testlerde bu sefer ölü piksel çıkmadı neyse ki. Ghosting de keza öyle. Yalnız monitör renkleri pivot özelliği bu fiyat bandında çok iyi olmasına rağmen, üstteki spallex in dediği gibi şu her pc açıldığında ya da yeniden başlatıldığında sağ üstte çıkan hertz göstergesi artık bıkkınlık seviyesine getirdi beni üründen. İlk gelende de böyleydi bunda da böyle. Kapatıyorum OSD menüsünden bir oyuna giriyorum bir sıkıntı yok, başka oyuna giriyorum hop beliriyor. Şunu tamamen kapatma yolunu bulana hediye kod vs bir şey göndereceğim artık bu kadar soğudum. Sırf bu yüzden 5 günüm var iade için iade etmeyi bile düşünüyorum. Ne saçma sapan iş ya neden kapatılmasına rağmen sürekli belirecek bir şey yaparsınız ki. Mis gibi monitör bu olay yüzünden oyun oynayasım, bilgisayarı yeniden başlatasım gelmiyor.

Ekler

• photo_2023-12-07_20-17-26.jpg
    photo_2023-12-07_20-17-26.jpg
    102.4 KB · Hit: 74
Son düzenleme:

Fantastiktürk

80+ Bronze
Üründen ürüne değişiklik göstermekle beraber Tomshardware'ye göre HP fabrika çıkışlı çok iyi kalibreli geliyor. Lenovo'da bu belirsiz.

Benjm arkadasım Lenovo aldı. Sol üst köşede cok rahatsız edici bir ışık sızması olduğu için değişim talep etti.

xserkanx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Serkan
O zaman hepsiburada tabii ki de. Rada atla deve fark görmedim ben tek fark malzeme kalitesi omen'in plastik kalitesi daha iyiydi.
Mtbilişim Satıcıyla görüştüm ben bugün telefonda. Ölü pixel çıkarsa iade ve değişim yaparım dedi. Açılmamış kutu depodan gönderim sağlıyorlarmış. Aklında bulunsun.

iSwenty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Baran
arkadaşlar 1 saat içinde monitör alıcam omen hp r25 mi yoksa lenovo 25i mi hangisi daha iyi yardımc olurumusunuz acil biraz

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,557
İsim
Fatih
Arkadaşlar yüzlerce alım yapıldı. Sorun tabii ki olacak. Sorunu olan tecrübelerini anlatmak için yazıyor konuya zaten ya da çözüm bulmak için. Lenovonun artıları belli ancak uzun kullanım incelemesi yok. Omen monitör de uzun zamandır piyasada. Güveniyorsanız Lenovo alın derim ben. Güvenmeyen de pivottan ve hoparlorden kısıp 25i alsın.

Top Bottom