Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Mert Can
Arkadaşlar vatandan Asus xg249cm aldım. 240mhz overlokla 270. Overlok yapmıyorum. Ekran cam gibi, panel 8bit Windows 10bit görüyor. Flimler ayarlar deli dehşet. Lenovayı 2ye böler tavsiye ederim.
Kanka o nasıl bir kıyaslama :D biri 8-9 bin TL ve 240HZ , diğeri 4500 TL 165Hz :D daha iç özelliklerine girmiyim hiç :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
RzzX
Arkadaşlar ben 2 saat içerisinde bir alım yapacağım HP Omen 25i mi yoksa Lenovo Legion R25i mi?
Yakın özellillere sahipelr ama HP önceden daha pahalıya satıldığından kafam karışışık şuan.
Misal Lenovo 1 aydır 4500 iken HP sadece 3 gündür 4500 TL yani Lenovo alasım geliyor hatta daha önce aldım ama iptal ettim şimdi tekrar aynı ürünü alsam mı?
Not:ikisine de bütçem yetiyor.
Teşekkürler.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Omen25i satıcısı güven vermiyor ölü piksel çıksa sorun yaşatabilir. Diğeri hepsiburada. Bu yüzden kararsız kaldım.
omen 25i kullanıyorum 1 tane ölüpixel çıktı değişim yaptı satıcı hepsiburadaki şuan 4500 e satılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar ben 2 saat içerisinde bir alım yapacağım HP Omen 25i mi yoksa Lenovo Legion R25i mi?
Yakın özellillere sahipelr ama HP önceden daha pahalıya satıldığından kafam karışışık şuan.
Misal Lenovo 1 aydır 4500 iken HP sadece 3 gündür 4500 TL yani Lenovo alasım geliyor hatta daha önce aldım ama iptal ettim şimdi tekrar aynı ürünü alsam mı?
Not:ikisine de bütçem yetiyor.
Teşekkürler.
omen indirimde şuan ben kullanıyorum mükemmel monitör tavsiye ederim. Bu kadar malzeme kalitesi olan monitör görmemiştim tank gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
RzzX
omen 25i kullanıyorum 1 tane ölüpixel çıktı değişim yaptı satıcı hepsiburadaki şuan 4500 e satılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

omen indirimde şuan ben kullanıyorum mükemmel monitör tavsiye ederim. Bu kadar malzeme kalitesi olan monitör görmemiştim tank gibi
Katılıyorum hoş zaten hocam ama r25 in pivot ve hoparlör olması beni azıcık cezbediyor.
Birde dediğim gibi genel fiyat olarak daha pahalı hatta yarın 5000 e çekebilirler Omen'i
O yüzden yoksa İkisi de bana çok iyi göründü şuana kadar

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Katılıyorum hoş zaten hocam ama r25 in pivot ve hoparlör olması beni azıcık cezbediyor.
Birde dediğim gibi genel fiyat olarak daha pahalı hatta yarın 5000 e çekebilirler Omen'i
O yüzden yoksa İkisi de bana çok iyi göründü şuana kadar
ben hoparlör ve pivota gerek duymadigim icin tereddütte kalmadim hocam sen kendi ihtiyacini hangisi daha iyi karsilayacaksa onu al

ldrowsyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Süha
arkadaslar lenovoda 0 parlaklık bile cok parlak bence daha düşeremiyor muyuz bunu?

keNNj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tolgahan Öztürk
Youtube veya twitch’te görüntü kalitesi aşırı kötü oluyor 1080p izlememe rağmen. Bunun bir çözümü var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Berat ASC
Aga monitor ayarlarindan hangi porta taktiysan onu sec bir de laptopta ekran ayarlarından bu ekrani uzat ya da bu ekrani yinele kısmını seç ana ekran için. Bulamazsan sabah fotoğraf atayim oyle deneyelim.
Hocam 3 adet kablo değiştirdim hala Standby Mode hatası alıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,503
İsim
Fatih
Hocam 3 adet kablo değiştirdim hala Standby Mode hatası alıyorum. Yardımcı olur musunuz?
Hocam bu hafta evde değilim. Yani kablo değiştirmekten başka önerim olamayacak şu an kusura bakmayın. Diğer bu sorunu yaşayan arkadaşlara sormanızı ya da değişim talep etmenizi tavsiye ederim.

LieblinQ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mevlüt FIRINCI
Arkadaşlar lenovo r25i-30 monitörü bayadır kullanıyorum.İade ve değişim için 1 aralık son gün.Değişim talebi yada iade talebi versem geçerli olurmu ? nede olsa 2-3 gün daha var ?bilen varsa yardımcı olabilirmi.Değiştirme amacımda çok ips glow var.Monitörü ters çevirdiğimde daha az gözüküyor ama öylede saçma bir görüntü oluşturuyor.Birde 1adet ölü pikseli var.

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
Oğuz
Arkadaşlar lenovo r25i-30 monitörü bayadır kullanıyorum.İade ve değişim için 1 aralık son gün.Değişim talebi yada iade talebi versem geçerli olurmu ? nede olsa 2-3 gün daha var ?bilen varsa yardımcı olabilirmi.Değiştirme amacımda çok ips glow var.Monitörü ters çevirdiğimde daha az gözüküyor ama öylede saçma bir görüntü oluşturuyor.Birde 1adet ölü pikseli var.
Bu kriterler varken senin beklemen hata bence

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
ölü pixel varsa degisim iste ips glow her ips monitorde biraz vardir ama ölü pixel varsa niye kullanmaya devam ettin hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,652
Üyeler
154,976
Son üye
burk
Top Bottom