Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

Arkadaşlar yüzlerce alım yapıldı. Sorun tabii ki olacak. Sorunu olan tecrübelerini anlatmak için yazıyor konuya zaten ya da çözüm bulmak için. Lenovonun artıları belli ancak uzun kullanım incelemesi yok. Omen monitör de uzun zamandır piyasada. Güveniyorsanız Lenovo alın derim ben. Güvenmeyen de pivottan ve hoparlorden kısıp 25i alsın.
Aynen öyle ben pivot hoparlör olduğu için Lenovo aldım fena monitör ses kalitesi vs 🙂

KaanBey12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kaan Uzuntaş
Merhaba arkadaşlar. Monitörü aldım 3 gündür kullanıyorum. 60 hz 18 inç monitörden geçtim monitör gayet güzel beğendim fakat sadece youtube da video izlerken görüntü kalitesi düşüyor değişik bir hal alıyor. Hafif pixelleşiyor gibi. Oyun oynarken vs. böyle bir sorun yok çözümünü, neden yaptığını bilen varsa cevap verirse sevinirim.

ereen

80+

AOC Gaming 24G2SP ile bu monitör arasında kaldım, siz hangisini tavsiye edersiniz ?​

ereen

80+
Bunu tercih ettim gerçek 8 bit vs olmasından umarım pişman etmez bakalım

TheFlame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Özgür
Benim gibi sağ yukarıda hz yazısını kapatmasına rağmen gitmeyen arkadaşlar için monitörün OSD menüsünde en altta Menu Settings kısmını seçip joystick ile alttan 2. sayfaya geçince DDC/CI ayarını Off yaparsanız bir daha ekranın sağ üst tarafında hz yazısı gelmiyor. O kadar aradım bir çözüm bulamadım en sonunda kendim buldum böyle bir çözümü. Ama bunu yaparsanız Lenovo Display Control Center dan veya 3. parti bir yazılımdan (mesela Monitorian) monitörün ayarlarını, parlaklık ve kontrastını ayarlayamıyorsunuz.

Özgürx1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Özgür
Benim gibi sağ yukarıda hz yazısını kapatmasına rağmen gitmeyen arkadaşlar için monitörün OSD menüsünde en altta Menu Settings kısmını seçip joystick ile alttan 2. sayfaya geçince DDC/CI ayarını Off yaparsanız bir daha ekranın sağ üst tarafında hz yazısı gelmiyor. O kadar aradım bir çözüm bulamadım en sonunda kendim buldum böyle bir çözümü. Ama bunu yaparsanız Lenovo Display Control Center dan veya 3. parti bir yazılımdan (mesela Monitorian) monitörün ayarlarını, parlaklık ve kontrastını ayarlayamıyorsunuz.
Driveri kurdun mu

TheFlame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Özgür

Ekler

• photo_2023-12-08_07-01-41.jpg
    photo_2023-12-08_07-01-41.jpg
    212.5 KB · Hit: 98
Son düzenleme:

KaanBey12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kaan Uzuntaş
Evet kurulu. Ekran parlaklığı %50 iken telefonla çektiğim fotoğraf. Epey backlight bleed ve Ips glow var gibi. Şansım gülmedi bu monitörden yana.
Şans işi olabilir benimkinde ips glow ve ölü pixel çıkmadı

xserkanx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Serkan
Arkadaşlar vatandan Asus xg249cm aldım. 240mhz overlokla 270. Overlok yapmıyorum. Ekran cam gibi, panel 8bit Windows 10bit görüyor. Flimler ayarlar deli dehşet. Lenovayı 2ye böler tavsiye ederim.

Top Bottom