Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥🔥LG 27GR75Q-B UltraGear 27'' 1ms 165Hz Gsync FreeSync HDR10 IPS QHD (7.999 TL)

Palo DAYI

80+ Silver
Asusu vg27aq3a öneririm alamayanlar için yoksa lg iyidir diye tahmin ediyorum

fthckmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
M. fatih çakmak
Instagram
_fatihcakmak_

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

Fantastiktürk

80+ Bronze
Geçen yıl sonu fiyatlarına gelmiş. 2k IPS arasında şuanda en iyilerden birisi ihtiyacı olan varsa değerlendirebilir.
En giriş seviyesi 2K 144Hz+ IPS olur kendisi. Geniş renk gamutu desteği dahi yok. 8K monitöre Fake HDR koymuşlar. Parlaklık çok düşük.
Eski panel kullanıyor dell g2724d tavsiye ederim
Panel yeni. Nano serisi değil ama.
Asusu vg27aq3a öneririm alamayanlar için yoksa lg iyidir diye tahmin ediyorum
O da iyi değil. Dell G2724D daha iyi. Bütçe çıkmıyorsa Acer XV272U KV.
Mesaj otomatik birleştirildi:

-
Alamadıysanız uzülmeyin. Bunu:
Ya da bunu alin:

Bonus: Dell uzeirne 2K verdiğinize değmez.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,161
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
En giriş seviyesi 2K 144Hz+ IPS olur kendisi. Geniş renk gamutu desteği dahi yok. 8K monitöre Fake HDR koymuşlar. Parlaklık çok düşük.

-
Ya da bunu alin:

Dediğin gibi Dell'e değmez. LG olsun isteyenler için makul fiyatmış. Monitör pazarı berbat bence. Yeni serilerin ileri gitmesi gerekirken geri gitmiş. G2724d nin paneli güzel ama s2721dgfa dan sonra hub ları çıkartmaları çok kötü. LG ise önceki serilerde yine bir sürü şey sunuyordu. Model çeşitliliği vs vardı. Fiyattan bağımsız pazarda çok az model var.

Qael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Mehmet Can Sezer

-
Ya da bunu alin:

hocam bunun hakkında bir fikriniz var mı ?

Krımzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay Taşdelen

Geçen yıl sonu fiyatlarına gelmiş. 2k IPS arasında şuanda en iyilerden birisi ihtiyacı olan varsa değerlendirebilir.
2 ay önce 10 bin TL almıştım keşke birazdaha bekleseydim

Fantastiktürk

80+ Bronze

cuneyt546

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Cüneyt Kurtululuş

Bu arada bende var ürün aşırı iyi tavsiye ederim

Fantastiktürk

80+ Bronze

hocam bunun hakkında bir fikriniz var mı ?
Baktım.

Renk gamutu Acer'den profesyonel renk uygulaması kullanmıyorsanız fark edemeyeceğiniz kadar az daha iyi. Ancak renk doğruluğu çok daha kötü ve sRGB modu ile de gelmiyor. Greyscale doğrulukları yine iyi değil. Parlaklik SDR için yeterli 350 nit ve Dell Acer ile aynı. Ancak HDR desteği yok. Acer ve Dell HDR400 destekliyor ve 450 nit'e çıkabiliyor. Hatta Acer'de dinamik kontrast var ve HDR400'de kontrastı 4500:1'e çıkarabiliyor. Kontrast normal, Acer ile ayni. Dell'e kıyasla bayağı kötü ancak bu konuda Dell istisna bir iyi örnek.

Tepki süresi IPS'ler arasında dahi yavaşken Dell veya Acer ile kapışması mümkün değil.

Sonuç: 10K etmez. Eski model. Maalesef ne Dell ne Acer ile kapisabilir.

Qael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Mehmet Can Sezer
Baktım.

Renk gamutu Acer'den profesyonel renk uygulaması kullanmıyorsanız fark edemeyeceğiniz kadar az daha iyi. Ancak renk doğruluğu çok daha kötü ve sRGB modu ile de gelmiyor. Greyscale doğrulukları yine iyi değil. Parlaklik SDR için yeterli 350 nit ve Dell Acer ile aynı. Ancak HDR desteği yok. Acer ve Dell HDR400 destekliyor ve 450 nit'e çıkabiliyor. Hatta Acer'de dinamik kontrast var ve HDR400'de kontrastı 4500:1'e çıkarabiliyor. Kontrast normal, Acer ile ayni. Dell'e kıyasla bayağı kötü ancak bu konuda Dell istisna bir iyi örnek.

Tepki süresi IPS'ler arasında dahi yavaşken Dell veya Acer ile kapışması mümkün değil.

Sonuç: 10K etmez. Eski model. Maalesef ne Dell ne Acer ile kapisabilir.
Eline emeğine sağlık hocam ,

Bu gün Odssey G5’imi satıyorum 32 inç olduğu için. Hızlı bir şekilde yeni monitör almam lazım. 10 K belki 11 k bütçem var. Bahsettiğin acer ya da dell mi alayım? Bir de bu gün akşam gaming gen de monitör indirimleri olacak fiyatı düşerse al diyebileceğin acer dan ve dell den daha iyi bir monitör var mı ?

Fantastiktürk

80+ Bronze
Eline emeğine sağlık hocam ,

Bu gün Odssey G5’imi satıyorum 32 inç olduğu için. Hızlı bir şekilde yeni monitör almam lazım. 10 K belki 11 k bütçem var. Bahsettiğin acer ya da dell mi alayım? Bir de bu gün akşam gaming gen de monitör indirimleri olacak fiyatı düşerse al diyebileceğin acer dan ve dell den daha iyi bir monitör var mı ?
Hocam 165Hz olacaksa Dell. Hem 2K hem 240 olsun diyorsan HP Omen 27qs var donanımın yetiyorsa. Ama ben 10K+ bütcedeki modelleri ezbere bilmiyorum. Technopattan BerkayZ87 ya da Saint Lucia daha iyi bilir o segmenti. Bir ona sor istersen.

Top Bottom