Neler Yeni

LG monitör nasıl? Aldığım iyi mi oldu :)

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Efe
Acilen iptal et geri gönder bence bu fiyata LG monitör alınmaz git aoc MSI gibi markaların da bu fiyatlara monitörleri var benden tavsiye LG alma
msi kullanıyorum ama lg hem msidan hem aocden iyi :D

louis bloom

80+ Silver

louis bloom

80+ Silver
Bı monitör biraz tuzlu diye alanı kıracak değilim Bodrum'da bı suya 100lira veren adamlara sesi çıkmayanlar burda atarlaniyor
bodrumda suya 100 tl verenlerin konumuzla alakası ne aga OWQTRQIOWTIPQ

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Pivota ihtiyacın yoksa aradaki 300+- liralık fark da önemli değil dersen sorun değil hayırlı olsun. Ama bence pivot sağlık açısından yararlı bir özellik. Ekrana bakış açını ayarladığın için boyun ağrılarını büyük oranda engelliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bı monitör biraz tuzlu diye alanı kıracak değilim Bodrum'da bı suya 100lira veren adamlara sesi çıkmayanlar burda atarlaniyor
Ne alakası var ya. Adam konu açmış insanlar da fikrini söylemiş. Linç kültürünü her yere götürmeye gerek yok rahatlasana biraz.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,014
İsim
Abdullah Aydoğdu
bodrumda suya 100 TL verenlerin konumuzla alakası ne aga OWQTRQIOWTIPQ
Kanka o herifle muhattap olma bence birkaç gündür görüyorum yazdığı şeylerin çoğu boş şeyler.

300-400 TL fazla para vermişsin bence. Azıcık indirim bekleseydin.

The Batman

80+ Silver
Pivota ihtiyacın yoksa aradaki 300+- liralık fark da önemli değil dersen sorun değil hayırlı olsun. Ama bence pivot sağlık açısından yararlı bir özellik. Ekrana bakış açını ayarladığın için boyun ağrılarını büyük oranda engelliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne alakası var ya. Adam konu açmış insanlar da fikrini söylemiş. Linç kültürünü her yere götürmeye gerek yok rahatlasana biraz.
Ben zaten linç gibi yazanlara karşı cikiyorum adam monitör nasıl diyor bunlar alayı pahalı diyor foruma ilk geldiğimde bu monitör nasıl dedim pahalı Ocak sönmüş kör piksel saycan falan demişlerdi amazona falan baktım 300 kişiden 4.7 almış ortlama genelde 4.5 ...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,413
Üyeler
156,922
Son üye
SancarHan66
Top Bottom