Neler Yeni

lgs den düşük aldım

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Üzülme hangi liseye gidersen git iş yine sende bitecek.Olurda meslek lisesine gidersen ve sana,
Meslek lisesi şöyle kötü böyle kötü derlerse aldırış etme,kötü değil zaten lise genel olarak kötü değil.Çok güzel dostlukların,anıların yaşanacağı bir ortam lise.
-
Yavaş yavaş ileride yapmak istediğin mesleği kesinleştir ve o yönde nasıl ilerleyebileceğini düşün.Ona göre gerekirse okul değiştir,çalış cabala.
Çalışkan olmayanlar ile daha doğrusu tembeller,sınavları,dersleri önemseyenler ile lise de sakın arkadaşlık yapma yoksa 1 senen gidiyor...
-
Ama sakın üzülme ''onun oğlu şuraya girmiş,onun bilmem nesi buraya gitmiş'' gibi laflar BOŞ laflar,bunlar canını sıkmasın.
Sen Dünya'nın en iyi lisesine gitsen de en kötü lisesine de gitsen de iş yine sende bitecek.
Üniversite için çalış lise'nin çok bir önemi yok,diploma notunu yüksek tut,konuları ezberle sınava gir.Zaten eğitim sistemi de senden bunu istiyor,ezberlemeni istiyor.

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Mehmet salih ay
benim tüm derslerim iyiydi mat kötüydü yanlış çalışma tekniği uyguladım mat yüzünden yakın bir yere gittim önemli olan lise notun üniversite sınavı

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mirkan Çiçek
liseyi bulursunda 9.sınıf dikkat et bazıları alışamıyor liseye,dersler ağır geliyor dikkat et arkadaş seçiminide iyi yap

bende liseye gidicem

Alikara41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ali karakus
Hiçbir olumsuz yoruma bakma, hayatta asla tren kaçmaz sen çalışmaya devam et yeter.Meslek lisesi mezunu arkadaşım şu an bir fabrikada amirlik yaparken kimya mühendisi başka bir arkadaşım iş arıyor. Demem o ki sınav en son üzüleceğin şey olsun.Yıllar sonra şu sınav dönemi stresini düşünüp güleceksin.

Top Bottom