Neler Yeni

lgsden nasıl yuksek puan cıkartabilirim

dost ayran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
babamrb
Anlama kabiliyetiniz yerindeyse dediğim gibi, yorum gücünüz varsa yapabileceğinizi düşünüyorum. Konuları biliyor musunuz?
matematik haric hocam turkcem cok iyi din den ful cekerim sosyal 7 dogru yaparim yada 6 fenden 10 dogru yaparım 5 boş bırakırım hocam

pcsavaşçısı

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Arda Ardıç
lgs geciyimde hocam bidaha ders yuzu gormek istemiyorum lisede hep calıscam ztn
Öyle olmuyo ben hep takdir aldıö bu senede sana bir anım sınava yanlış yerde girdim lisede artı birde oturduğum dandakye sınvada kırılıdı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öyle olmuyo ben hep takdir aldıö bu senede sana bir anım sınava yanlış yerde girdim lisede artı birde oturduğum dandakye sınvada kırılıdı
Lisede lgsde değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lisede lgsde değil

DonanımFikir

Selimhan
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,745
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Bak ben geçen sene girdim sadece okulun yaptığı deneme sınavlarına girdim genelde yarım yamalak oluyorduyine iyi yapıyordum 20 soruda 3 4 yanlış 5 6 boş düşün yani buna rağmen 419 aldım çok fazla çalışmadım herkes 10larca kitap varken 5 6 kitap biraz cozdum böyle sınava girdim sosyal bilimler lisesini kazandim son puanlardan girsemde (Ayrıca Dikkat eksikliğin varsa ben bildiğim halde eminsizlikten 1 soruyu önce doğru sonra yanlış isaretlemisim çok dikkat et fazla bilgisayar filan oynama )emin olarak çöz 3 5 tanede olsa bildiginden olsun

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Mustafa Enes Bulut
arkadaşlar dersi hic sevmem türkce dişinda lgs nasıl yuksek puan cıkartabilirim matematigim cok kotu
Düzenli bir şekilde ders programı yap hatta istediğin okulun fotosunu da duvarına ad ve her baktığında ben burayı kazanacağım diyerek daha sıkı çalış

pcsavaşçısı

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Arda Ardıç
Bende
Bak ben geçen sene girdim sadece okulun yaptığı deneme sınavlarına girdim genelde yarım yamalak oluyorduyine iyi yapıyordum 20 soruda 3 4 yanlış 5 6 boş düşün yani buna rağmen 419 aldım çok fazla çalışmadım herkes 10larca kitap varken 5 6 kitap biraz cozdum böyle sınava girdim sosyal bilimler lisesini kazandim son puanlardan girsemde (Ayrıca Dikkat eksikliğin varsa ben bildiğim halde eminsizlikten 1 soruyu önce doğru sonra yanlış isaretlemisim çok dikkat et fazla bilgisayar filan oynama )emin olarak çöz 3 5 tanede olsa bildiginden olsun
Bendede öylr bir problrm vardı ben sınava hazırlanırken 2 3 defa bilgisayar açtım oynadıö çünkü açarsam aklım orada kalıyordu yani son gece açma ve sabah kahvalyıyı her zamanki gibi yap

DonanımFikir

Selimhan
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,745
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
matematik haric hocam turkcem cok iyi din den ful cekerim sosyal 7 dogru yaparim yada 6 fenden 10 dogru yaparım 5 boş bırakırım hocam
Geçen sene girdim konuya mesaj attım okumanı öneririm sorular geçen sene kolaydı diğer mesajıma bakabilirisn

Top Bottom