Neler Yeni

🔥İndirim Logitech Mx Keys Mini 2000 TL

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Seyfullah

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Ömer Murat KARACA
Elimdeki Rog Falchion RX satılsa alırdım🫠 merak ettiğim bir ürün. Alana hayırlı olsun

Mert

80+ Silver
Büyük boy siyahını takip ediyordum, acaba taşıması zor mu olur mini mi alsam derken bu çıktı önüme. Ne yapsak bilemedim, beyaz da pek tercihim değildir.

ANDUIN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kadir Yıldız
Not: Klavye dizilimi İngilizce.

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Seyfullah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Büyük boy siyahını takip ediyordum, acaba taşıması zor mu olur mini mi alsam derken bu çıktı önüme. Ne yapsak bilemedim, beyaz da pek tercihim değildir.
Ofiste bi dönem siyahının minisini kullandım , taşıması çok kolay ve tatmin edici bir klavye bence. Macbook klavyesine yakın bir hissi var

tahsin053

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
gökhan tahsin
İki boyu da var bende konfor istiyorsan tam boy laptop çantasına filan koyacaksan mini olanı

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Ömer Murat KARACA

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Mehmet Eyüp Atan

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Mehmet Eyüp Atan
  • Beğen
Reaksiyonlar: ssh4

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
Sebep? Ne iş yaptığına göre değişir. Kodlama için süper tuşların konumları filan TR klavye çekilecek çile değil.
Ben de öyle düşünüp almıştım ama el altında TR klavye olmadan zorluyor. Ayrıca yurt dışına çalışmıyorsan türkçe karakterde kullanman gerekiyor zaten.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Ben de öyle düşünüp almıştım ama el altında TR klavye olmadan zorluyor. Ayrıca yurt dışına çalışmıyorsan türkçe karakterde kullanman gerekiyor zaten.
Yurtdışına çalışıyorum Türkçe klavyeyi ezbere biliyorum gerektiğinde win+space ile değişip türkçe karakter kullanıyorum. Yerini bilen için sıkıntı değil gerektiğinde. Bilmiyorum herkesin kendi tercihi.

• Beğen
Reaksiyonlar: ssh4
Top Bottom