Neler Yeni

🔥İndirim Logitech Mx Keys Mini 2000 TL

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
Yurtdışına çalışıyorum Türkçe klavyeyi ezbere biliyorum gerektiğinde win+space ile değişip türkçe karakter kullanıyorum. Yerini bilen için sıkıntı değil gerektiğinde. Bilmiyorum herkesin kendi tercihi.
Yurtiçine çalışsanız ne dediğimi anlardınız :) Bende 15 yıldır klavye kullanıyorum ezbere biliyorum ancak hızlı yazarken özellikle simgeler kafa karıştırıyor. Bu arada hangi alandasınız hocam

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Ömer Murat KARACA
Ben de öyle düşünüp almıştım ama el altında TR klavye olmadan zorluyor. Ayrıca yurt dışına çalışmıyorsan türkçe karakterde kullanman gerekiyor zaten.
Nereye çalıştığının bir önemi yok, kod içi Türkçe karakter tercih edilmiyor hocam. Üniversitede bile hocalar kızıyor Türkçe karakter kullanınca😁 daha TR karakter isteyen görmedim bugüne kadar

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,222
İsim
Kara Kartal
bu fiyata numerik siyah türkçe olsa alırdım
1718961130223.png

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Nereye çalıştığının bir önemi yok, kod içi Türkçe karakter tercih edilmiyor hocam. Üniversitede bile hocalar kızıyor Türkçe karakter kullanınca😁 daha TR karakter isteyen görmedim bugüne kadar
Ekip ile konuşmak için filan olabilir yani yeri geldiğinde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yurtiçine çalışsanız ne dediğimi anlardınız :) Bende 15 yıldır klavye kullanıyorum ezbere biliyorum ancak hızlı yazarken özellikle simgeler kafa karıştırıyor. Bu arada hangi alandasınız hocam
C++ oyun geliştiricisiyim Londra da bir oyun şirketinde çalışıyorum.

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
Ekip ile konuşmak için filan olabilir yani yeri geldiğinde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

C++ oyun geliştiricisiyim Londra da bir oyun şirketinde çalışıyorum.
Hocam benimki daha çok frontend kısmında yaşadığım bir sorun sürekli klavye dili değiştirmek can sıkıcı oluyor. Ona gerek olmayan alanlarda dediğiniz gibi ingilizce daha iyidir.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Hocam benimki daha çok frontend kısmında yaşadığım bir sorun sürekli klavye dili değiştirmek can sıkıcı oluyor. Ona gerek olmayan alanlarda dediğiniz gibi ingilizce daha iyidir.
İşte kişisel tercih kendim için konuştum biraz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Barış Şener
Teşekkürler. Bir süredir takip ediyordum, İngilizce düzen olması ekstra oldu benim için. Kaptım bi tane 😃🫶🏻

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,939
Üyeler
155,494
Son üye
M50B28
Top Bottom