Neler Yeni

❌İndirim Bitti! M34 Samsung Türkiye satıcılı 9099Tl

BLuXsee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
sait dönderen
bence hala hepsiburada dahaa mantıklı 9300 e zaten vergi indirimiyle fark 200 lira yerine 112 lira oluyor 20 TL de premiumdan geliyor fark 92 lira oluyor en azından hespibrada daha kesin faturada vs de
Hepsiburada kesin değil hocam tc kimlik yazmıyor ben direk iade bile ettim

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
630
İsim
Rusty
Daha önce n11 üzerinden telefon aldım kimlik ve imei yazıyorlar ama tek imei yazıyorlar. Satıcı n11 di burada satıcı samsung yazar mı emin değilim. Şuanda vergi indirim kapsamında en mantıklı yer n11 dir. Amazon,hb,trendyol falan hak getire kimi kimlik yazıyor imei yazmıyor, kimi imei yazıyor kimlik yazmıyor.

A_TURAN_A

80+ Bronze
Hepsiburada kesin değil hocam tc kimlik yazmıyor ben direk iade bile ettim
Söylemeyi unuttum ilk başta tc kimlik yazılı gelmiyorsa faturayı tekrarlatabiliyorsunuz .
1700999586102.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Can Polat Doğan
İlgilendiği Kategoriler
PC
Daha önce n11 üzerinden telefon aldım kimlik ve imei yazıyorlar ama tek imei yazıyorlar. Satıcı n11 di burada satıcı samsung yazar mı emin değilim. Şuanda vergi indirim kapsamında en mantıklı yer n11 dir. Amazon,hb,trendyol falan hak getire kimi kimlik yazıyor imei yazmıyor, kimi imei yazıyor kimlik yazmıyor.
Çift IMEI yazan herhangi bir yer var mı?

A_TURAN_A

80+ Bronze
hocam 5 gün oldu fatura felan düzenlemediler sana düzenledilerse atarsan sevinirim. Hukuki yola kalırsa amazonda da alırsın bu kadar uğraşacaksam ne anlamı kaldı ?
Faturamın neyini istiyorsun anlamadım .Ben 8 i akşamı aldım 9 unda faturam oluştu , talep oluşturabilirsiniz hepsiburadaya fatura gönderimi diye hem de tc yazılı şekilde ayarlamış olurlar. Amazon hepsiburadaya göre olmama olasılığı daha yüksek şansını deneyebilirsin ama .

BLuXsee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
sait dönderen
Faturamın neyini istiyorsun anlamadım .Ben 8 i akşamı aldım 9 unda faturam oluştu , talep oluşturabilirsiniz hepsiburadaya fatura gönderimi diye hem de tc yazılı şekilde ayarlamış olurlar. Amazon hepsiburadaya göre olmama olasılığı daha yüksek şansını deneyebilirsin ama .
Hocam sanırım anlamıyorsun fatura düzenliyor fakat içerisinde tc kimlik yazmıyor. Gsb kesinlikle doğru yazılması konusunda uyardı telefonla konuştuğumda. Vergi indirimi adıyla satıp tc kimlik yazmaması büyük kandırmaca. Googleye aratıp ne kadar kişi mağdur bakmanı tavsiye ederim. Düzenleme konusuna gelince 5 gün oldu musyeri hizmetleri kayıt oluşturuyor. Biri diğerine aktarıyor o kadar. 6 gün oldu düzenlenen bir şey yok.

A_TURAN_A

80+ Bronze
dostum sen anlamıyorsun en başta tc yazmadıklarını zaten ben de söyledim , tc yazmasa bile talep oluşturun tekrar çıkaralım dediler oluşturdum talebimi faturamı gönderdiler ben bunu söylüyorum. Sen istersen bir daha dene istemezsen de deneme ben bana yapılanı söylüyorum .

BLuXsee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
sait dönderen
dostum sen anlamıyorsun en başta tc yazmadıklarını zaten ben de söyledim , tc yazmasa bile talep oluşturun tekrar çıkaralım dediler oluşturdum talebimi faturamı gönderdiler ben bunu söylüyorum. Sen istersen bir daha dene istemezsen de deneme ben bana yapılanı söylüyorum .
Hocam bana söylenen de oyalama şeklinde oldu. Rica etsem tc li yeni düzenlenmiş faturanın atar mısın bir çok arkadaşın kafasında da soru işareti kalmaz. Çünkü benim faturamı yenilemiyorlar

Nutrix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Eren Ergün
AFB576C2-640B-494A-9045-7D7EC64E12BA.png
Yeni hesapla 40 tl daha indi 9.059 tlden aldım. Kutu içeriğinden şarj aleti çıkmıyormuş.Hangi şarj başlığını almam gerek?

Top Bottom