Neler Yeni

Marvel Spiderman 2 kısaca inceleme

Bora_Life

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
bora ekin
İlgilendiği Kategoriler
PC oyunları
Sonunda oyun çıktı ve dün ön indirme ile oynama fırsatım oldu. Ve buradan oyunu almak isteyenler için bir inceleme hazırladım. Vakit kaybetmeden incelemeye geçelim!
1-Optimizasyon nasıl?
Bazen ara sıra oyunu oynarken komik buglar yaşanıyor. Fakat onun açsında ben başka bir problem yaşamadım. Gayet iyi optimizasyon açısından.
2-Kötü karakter motivasyonu nasıl?
pek iyi sayılmaz. Hadi tamam kraven ve venom iyi işlenmişti,fakat lizard kısmı çok yavaş geçti ve bu beni baya sıktı.
3-Kombat sistemi nasıl?
Bence çok iyi. Yeni gelen yetenek sistemi ve peri sistemi aşırı iyi olmuş dövüş sistemini zaten övmeye gerek yok siz biliyorsunuz.
4-Kötü karakter verimliliği nasıl?
Bence yeterli. Sandmanden tut Lizarda ve venom,kraven,lee gayet iyiydi ara ara scorpionda gözüküyordu prowler görevi zaten çok iyiydi.
SONUÇ
Gayet iyi bir oyun. Oyun belki yılın oyunu olabilir. Fakat pek sanmam,kraven çok kötü harcanmış. Harry'nin tipi bozulmuş. Ses problemleride var kısaca oyuna vereceğim maksimum puan: 7,6

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Enis Solak
Pc versiyonu ne zaman gelir acaba, ön siparişe düştüğü gibi almak lazım malum sonradan kol gibi zam geliyor.

Bora_Life

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
bora ekin
İlgilendiği Kategoriler
PC oyunları
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Gece sayaç dolduğu an oyuna girdim. Bir süre kalite modunda oynamışım. Sonra performans moduna alıp devam ettim. Bana göre yılın oyunu ama herkes benim gibi düşünmeyeceğinden Bulder's Gate 3 ya da Zelda'dan biri olacak.

Bora_Life

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
bora ekin
İlgilendiği Kategoriler
PC oyunları
Gece sayaç dolduğu an oyuna girdim. Bir süre kalite modunda oynamışım. Sonra performans moduna alıp devam ettim. Bana göre yılın oyunu ama herkes benim gibi düşünmeyeceğinden Bulder's Gate 3 ya da Zelda'dan biri olacak.
Büyük ihtimal zelda olucak gibi görünüyor.

Bora_Life

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
bora ekin
İlgilendiği Kategoriler
PC oyunları

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
ps5 olmasına rağmen satın almadım 1500 tl psikolojik bariyerim üzerinde :ROFLMAO: tlou2 ve ragnarok ile devam

Bora_Life

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
bora ekin
İlgilendiği Kategoriler
PC oyunları

ridvan k

80+ Bronze
Sonunda oyun çıktı ve dün ön indirme ile oynama fırsatım oldu. Ve buradan oyunu almak isteyenler için bir inceleme hazırladım. Vakit kaybetmeden incelemeye geçelim!
1-Optimizasyon nasıl?
Bazen ara sıra oyunu oynarken komik buglar yaşanıyor. Fakat onun açsında ben başka bir problem yaşamadım. Gayet iyi optimizasyon açısından.
2-Kötü karakter motivasyonu nasıl?
pek iyi sayılmaz. Hadi tamam kraven ve venom iyi işlenmişti,fakat lizard kısmı çok yavaş geçti ve bu beni baya sıktı.
3-Kombat sistemi nasıl?
Bence çok iyi. Yeni gelen yetenek sistemi ve peri sistemi aşırı iyi olmuş dövüş sistemini zaten övmeye gerek yok siz biliyorsunuz.
4-Kötü karakter verimliliği nasıl?
Bence yeterli. Sandmanden tut Lizarda ve venom,kraven,lee gayet iyiydi ara ara scorpionda gözüküyordu prowler görevi zaten çok iyiydi.
SONUÇ
Gayet iyi bir oyun. Oyun belki yılın oyunu olabilir. Fakat pek sanmam,kraven çok kötü harcanmış. Harry'nin tipi bozulmuş. Ses problemleride var kısaca oyuna vereceğim maksimum puan: 7,6
tr altyazı yok demi

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
ön sürüm zam gelmeden önce sipariş vermiştim ben.
o dönem maalesef ps sahibi değildim , en azından keşke türkçe alt yazı olsaydı belki 1500 tl ye kandırırdım kendimi :peeposad2:

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Doğukan

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,632
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam oyun çok geç çıktı üstüne bununda çok etkisi var BG3 alıcaktır ancak daha erken çıksa ilk 3 garantilerdi

Top Bottom