Neler Yeni

Mastürbasyon nasıl bırakılır?

vesali85

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Vesalius
hmmm blog ve kaynaksız yazılmış başlıklar aynen canım bilimsel bir dayanağı yok, sen de aynı şekilde kaynaksız çalışmışsın, blog yazısı kaynak değildir,
mastürbasyonun belirli bir süresi ve koşulları var 3 dk yap bırak ile 30 dk çamaşır ipi gibi salla vur duvara arasında fark var :D her gün 3 dk yapsın 30 gün sonunda cihaz 6 dakikayı geçmez
bu kaynakta https://doi.org/10.3390/sexes3020018
Öte yandan erkeklerde, daha sık mastürbasyon, bekar erkeklerde daha iyi ereksiyon fonksiyonuyla, daha iyi boşalma gecikmesiyle, ancak daha kötü orgazm fonksiyonuyla, cinsel ilişki tatminiyle ve ilişkisi olan erkeklerde daha fazla gecikmiş boşalma semptomlarıyla ilişkilendirildi. Partnerdeki cinsel işlev bozukluklarının yanı sıra daha düşük cinsel uyumluluk, Sexes 2022, 3 242'ye göre her iki cinsiyette de daha sık mastürbasyonla ilişkilendirildi.
Sonucu paylaşılmış, normal koşullarda gösterdikleri referanslarda 3 dakika gibi bir süre yazmıyor yeterli başarılı bir mastürbasyon için ereksiyon ve orgazm sonucuna ulaşması gerekir, makale geçen yıl yayınlandı ve çinli abiler ve ablalarımız tarafından çalışılmış
Ben zaten makale diye yollamadım. başlıkta ne yazmışım bir bakın, önceki mesajda ne yazıyor onu da bi zahmet okuyun. Google scholar ve pubmed e bakın diyen kimin mesajı. Ayrıca yolladığınız şey beni yalanlayan değil doğrulayan içeriğe sahip. Bilimsel araştırma nedir? nasıl yapılır? gayet iyi biliyorum.

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Muhammet Yazıcı
Knk dışarıda çık gez biraz 21 gün sonra haftada 1 e düşür alisirsin
Ya hocam ben pendikte oturuyorum gezilcek yer cidden yok bi arkadaş olsa aslinda gezilir farkli yerler ama o da yok

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
yağız ahmet özdemir

vesali85

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Vesalius

Araştırmaya üşenen ve makale okuyamayanlar için en basit anlatımıyla bir üroloji uzmanından kısa bir alıntı;

Bu ne demek bir daha düşünün.. bunu bilimsel dayanak olarak yollamadığımı anlamak zor değil di mi? oradaki kaynak bilimsel referansı göstermiyor alıntı yapılan adamın kim olduğunu gösteriyor. 8 makale ekleyip powerpointle özet sunu yapsam dinleyecek kim var? Siz eleştirilerinizin özünde haklı olmakla beraber neyi eleştireceğinizi şaşırmışsınız

Garipbirfizikci

80+ Bronze
Hocam masturbasyon zannetmiyorum dedim belki yasaktır soylemesi o yuzden
Her aklına geldikçe atlıyorsun bisiklete °5 eğimden fazla olmayacak şekilde pendik kartal sahilde sürüyorsun 3-6km arası fazlasına veya 20 dkyi geçmeye gerek yok, en iyi ehlileştirme şeklidir bisiklet, prostat ve kegel kas alanını geliştirir, erişkinliğe gelişen bu yolda iyi bir yardımcı olur, iyi bir kas hafızası olursa ileride oluşabilecek erkengelme ve gecikme mevzularını çözer, dahası için üroloji bölümü

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,940
İsim
tümen dağ
gecıktirci kullan

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Ya böyle yasaklayabileceğim bişey yok mu mesala ne biliyim aklıma bir şey gelmiyor telefon uyarı verse girme o uygulamaya diye kendimi durduramıyorum bir kaç gün arayla yapıyorum ama kurtulamıyorum (lütfen dalga geçmeyin ciddiyim)

Spora yazilabilir miyim 17 yasındayim pc olsa aslında hiç çekmem ama can sıkıntısından yapiyorum
Dopamin detoksu.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Ya böyle yasaklayabileceğim bişey yok mu mesala ne biliyim aklıma bir şey gelmiyor telefon uyarı verse girme o uygulamaya diye kendimi durduramıyorum bir kaç gün arayla yapıyorum ama kurtulamıyorum (lütfen dalga geçmeyin ciddiyim)

Spora yazilabilir miyim 17 yasındayim pc olsa aslında hiç çekmem ama can sıkıntısından yapiyorum
dostum can sıkıntısı masturbasyonunu ilk defa duyuyorum
canın sıkıldığında masturbasyon yerine yürüyüşe çık spora falan başla

vesali85

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Vesalius
Her aklına geldikçe atlıyorsun bisiklete °5 eğimden fazla olmayacak şekilde pendik kartal sahilde sürüyorsun 3-6km arası fazlasına veya 20 dkyi geçmeye gerek yok, en iyi ehlileştirme şeklidir bisiklet, prostat ve kegel kas alanını geliştirir, erişkinliğe gelişen bu yolda iyi bir yardımcı olur, iyi bir kas hafızası olursa ileride oluşabilecek erkengelme ve gecikme mevzularını çözer, dahası için üroloji bölümü
Kegel kas alanını global kasların aktivasyonuyla geliştiremezsiniz. Pelvik taban kaslarını çalıştırmak için tam tersine global kasların aktivasyonu olmadan bu bölgenin izole kasılmasını öğrenmeniz gereklidir. Verdiğiniz bilgi yanlıştır.

The Batman

80+ Silver
reisin yolunda git dogru yolu bulacagından eminim
gözün ahaberde cüzdanın hafif olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,764
Üyeler
142,172
Son üye