Neler Yeni

🔥İndirim Mediamarkt Apple Watch İndirimleri

serkanu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
serkan ünal
Onaylanmıyor mu?

Hocam apple ürünlerine yabancıyım eşime ve anneme hediye olarak aldım, gelen ürünlerde hata olursa karşılaştırma amacıyla. ,sipariş ettiğim ürünlerin akakçe vb siteler üzerindeki model ve fiyat karşılığını paylaşman mümkün müdür? Bu işlerden anlarım aslında ama se2 diyen var se diyen var 2,3bin tl fiyat oynayan var, 8.500 fiyat oynayan var tam anlayamadım yardımcı olursan sevinirim.

Aldığım Ürünler:
APPLE Watch SE 2023 GPS + Cellular MRG73TU/A 40 mm Gece Yarısı Alüminyum Kasa ve Gece Yarısı Spor Kordon - S/M
APPLE Watch SE 2023 GPS + Cellular MRGE3TU/A 40 mm Gece Yarısı Alüminyum Kasa ve Gece Yarısı Spor Loop

çok ciddi bir fiyat farkı olmadığına kanaat getirdim ve siparişleri iptal ettim bilginize.
cellular lı modeller +17k fiyat farkı nasıl yok ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Melih Baygör

cellular lı modeller +17k fiyat farkı nasıl yok ?
detaylı araştır hocam, bahsi geçen 40mm lerin model numarasını girince daha uygun fiyatlı modeller de var. fiyatlar ve modeller biraz çorba olmuş piyasada dikkat etmek lazım. se, se2, se2023 ortalık karışık anlayacağın

serkanu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
serkan ünal
detaylı araştır hocam, bahsi geçen 40mm lerin model numarasını girince daha uygun fiyatlı modeller de var. fiyatlar ve modeller biraz çorba olmuş piyasada dikkat etmek lazım. se, se2, se2023 ortalık karışık anlayacağın
se2023 olup kodunu apple desteğe sorunca link atıyorlar hangi model olduğu iyi araştır

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Melih Baygör
se2023 olup kodunu apple desteğe sorunca link atıyorlar hangi model olduğu iyi araştır
Hocam 17binliralık saati 8500e satıyor olsalar stok çoktan biterdi emin ol. Trendyol üzerinde bile media markt satıcılı olarak hala satışta 40mm modeller. 44mm lerdeki fiyat ise daha avantajlı zaten stokları erkenden bitti.

serkanu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
serkan ünal
Hocam 17binliralık saati 8500e satıyor olsalar stok çoktan biterdi emin ol. Trendyol üzerinde bile media markt satıcılı olarak hala satışta 40mm modeller. 44mm lerdeki fiyat ise daha avantajlı zaten stokları erkenden bitti.
ürünü koduyla birlikte apple desteğe sordum. ürünün sitelerinde mevcut olduğunu hatta hangi ürün olduğunu ilettiler sitede 20499tl elime ulaşınca tekrar buraya iletirim mesajımı. bence de çok saçma o kadar indirime girmesi ama eylülde SE 3.nesil çıkacak belki stok eritiyor olabilir diye aldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Melih Baygör
ürünü koduyla birlikte apple desteğe sordum. ürünün sitelerinde mevcut olduğunu hatta hangi ürün olduğunu ilettiler sitede 20499tl elime ulaşınca tekrar buraya iletirim mesajımı. bence de çok saçma o kadar indirime girmesi ama eylülde SE 3.nesil çıkacak belki stok eritiyor olabilir diye aldım.
Hayırlı olsun hocam. Beni de etiketlersen sevinirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,059
Üyeler
147,276
Son üye
barqin
Top Bottom