Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Microsoft Xbox Wireless Controller Beyaz, 9. Nesil (Beyaz) 2.264 TL

DonJuan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ferhan Vurhan
Hadi yaa kanka o zaman indirimin bi mantığı kalmadı ki dualsense alsam daha iyiydi satarken daha kolay satardım olmadı iptal edeyim

Bünyamina

80+ Gold
Hadi yaa kanka o zaman indirimin bi mantığı kalmadı ki dualsense alsam daha iyiydi satarken daha kolay satardım olmadı iptal edeyim
1k vermek yerine 180tl ye 4 defa değişebileceğin pil alırsın. 1k ya 22 defa değişirsin. Çok sık kullanmazsan 2 yılda sürer. Devamlı kullanılacaksa sarjlısı en mantıklısı.

tcan20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Tolga Can
pc içinse dualsense alma ben daha 2 saat önce sattım letgodan :D çoğu özellikten mahrumsun titreşim bile doru düzgün çalışmıyor uyumluluk sorunları çok fazla xbox alcam bende indirim bekliyorum.

DonJuan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ferhan Vurhan
pc içinse dualsense alma ben daha 2 saat önce sattım letgodan :D çoğu özellikten mahrumsun titreşim bile doru düzgün çalışmıyor uyumluluk sorunları çok fazla xbox alcam bende indirim bekliyorum.
Kanka bende öyle düşündüm de bu pil olayı çok saçma insanları nasıl kopartcaklarını bilmiyorlar koysana normal dualsense gibi bune şimdi çevreye de zararlı uğraşılmaz ki bunla normal piller misal 2 panasonic ne kadar götürür ?

tcan20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Tolga Can
valla şarj edilebilir pil alırsın bence ben çok hevesle dualsense aldım 2 ayda 5 saat ya kullandım ya kullanmadım çünkü zevkli değil dümdüz 100 liralık koldan farkı kalmıyor. Ne titreşim çalışıyor ne tetik vs. dümdüz oyun oynuyorsun 0 uyumluluk.

YazılımKafa

80+ Silver
Kanka bende öyle düşündüm de bu pil olayı çok saçma insanları nasıl kopartcaklarını bilmiyorlar koysana normal dualsense gibi bune şimdi çevreye de zararlı uğraşılmaz ki bunla normal piller misal 2 panasonic ne kadar götürür ?
Piller fazla dayanmıyor. Şarjlı pil alman lazım. Şarj aletiyle beraber 500 600 civarı tutuyor

DonJuan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ferhan Vurhan
Zaten şarjlı mantıklı yoksa pil dayanmaz sırf fc24 için kol aldım zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://ty.gl/v7s3w6j0gi Bu iş görür mü ?

Son düzenleme:
Top Bottom