Neler Yeni

🔥İndirim Migros'ta alkolde indirim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Byte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Burak B
Nerden düşürdünüz aklıma ya tekele gidip 3 kutu bira alayım. Şerefe 🍻

Arda_07

80+ Bronze
baileys ve sheridans fiyatları duty free fiyatından iyi. Keza biralarda indirimde epey.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yapıştır hocam duty free den almıştım. Seçim gecesi açtım halen duruyor. Midemi biraz kötü yapıyor viski ama güzel içimli viskilerden alacaklara tavsiye.
sheridans çok şekerli ya, tadını pek beğenemedim. Baileys nasıldır denenir mi

ChristianSerratos

80+ Bronze

ChristianSerratos

80+ Bronze

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Kağan UĞURLU
Cuma günü olacak iş değil. Biraz saygı.
Kardeşim şu kafayı anlamıyorum, alkol kullanmıyorsun kimse seni bu sebepten yargılamıyor. Sen neden kullananı kendi yaşantına göre bir kalıba sokmak isteyip yargılamaya çalışıyorsun. Adam müslüman olmayabilir, dine inanmayabilir ya da içmeyi seviyordur sanane. İlgini çekmeyen kullanmadığın bir ürünün indirim sayfasına girip saygı beklemek, nasıl bir duyar kasmaktır. Değişik kafalar yaaa. 😤🤯

sheridans çok şekerli ya, tadını pek beğenemedim. Baileys nasıldır denenir mi
Baileys biraz daha alkol acılığı var. Ama sheridans ta ayrı güzel. Dediğin gibi bir tık şekerli. Tavsiyem baileys + Kahoua ikilisini karıştır dene güzel bir ikili oluyor. 👍🏼

Son düzenleme:

RONALDINHO

80+ Silver
Kardeşim şu kafayı anlamıyorum, alkol kullanmıyorsun kimse seni bu sebepten yargılamıyor. Sen neden kullananı kendi yaşantına göre bir kalıba sokmak isteyip yargılamaya çalışıyorsun. Adam müslüman olmayabilir, dine inanmayabilir ya da içmeyi seviyordur sanane. İlgini çekmeyen kullanmadığın bir ürünün indirim sayfasına girip saygı beklemek, nasıl bir duyar kasmaktır. Değişik kafalar yaaa. 😤🤯

Baileys biraz daha alkol acılığı var. Ama sheridans ta ayrı güzel. Dediğin gibi bir tık şekerli. Tavsiyem baileys + Kahoua ikilisini karıştır dene güzel bir ikili oluyor. 👍🏼
Dostum alkol kullanıyorum vakti geldimi. lakin cuma günü asla ağzıma sürmem. arada fark var. mübarek gün yapmayın etmeyin uyarmak bizden dinlemesi sizden. cumartesi günü ben de faydalanacağım bu indirimden.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,626
Üyeler
146,969
Son üye
peynirliekmek
Top Bottom