Neler Yeni

Millenicom'dan sonra hangi ISS'ye geçilir?

Mr. Teddy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Eren
Temmuz'da Millenicom ile olan taahhüt bitiyor. Tekrardan sözleşmeyi yenilemeyeceğim dolayısıyla yeni bir ISS arıyorum. Aklımda Turknet var. Hem öveni hem de gömeni var ancak cazip kısmı altyapının desteklediği maksimum hızı verebilmesi. Millenicom'da şu an 50 Mbps paketteyim. Altyapı sorgulamasından evimin 80 Mbps Download, 8 Mbps Upload desteklediğini öğrendim. Sizce Turknet'e geçilir mi? Yoksa farklı bir firma mı? Hangisini sizce?

etnetalw

80+ Bronze
GIBIRNet öneririm 100 Mbps 110 TL fiyatlar yıl sonuna doğru güncellenecek, gelecek zammın oranı da paylaşılmıştı.
Bölgenizde altyapı kaynaklı bir sorun yoksa sizin için en iyisi olacaktır :) e-Devlet ile başvuru da yapılabiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türk Telekom Toptan'ın sayfasında böyle bir güncellemeyle karşılaşmadım :)
Alıntıyı görüntüle
Bu portlar her firmaya standart şekilde kiralanmıyor bence her firmaya farklı fiyat ile sunuluyor. Ve firmalar şunda ortalama 100tl ve üstü zam yapmakta. 160tl mi neydi 280tl filen oldu milleni aynı zamanda netspeed firmasıda baktığımda 100tl gibi farkla zam uygulamış. Buradaki tesadüfen mi o farkla zam yaptılar?

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Bu portlar her firmaya standart şekilde kiralanmıyor bence her firmaya farklı fiyat ile sunuluyor. Ve firmalar şunda ortalama 100tl ve üstü zam yapmakta. 160tl mi neydi 280tl filen oldu milleni aynı zamanda netspeed firmasıda baktığımda 100tl gibi farkla zam uygulamış. Buradaki tesadüfen mi o farkla zam yaptılar?
Farklı masrafları vardır neticede abonelik bazlı işletmeler abone başı ücreti baz alarak değil toplam tahsilat oranını baz alarak çalışır.
Mesela referans kampanyaları tahsilat oranını düşüren en büyük etken. O yüzden referanssız firmalar daha makul fiyatlar sunabiliyor.
Ek olarak yerleşik operatörün uyguladığı abone baremli indirimler senin de dediğin gibi fiyat standardizasyonunu etkiliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,639
Üyeler
152,295
Son üye
ShaheenK
Top Bottom