Neler Yeni

Minecraft PvP Nasıl Geliştilir

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
kendim uzun zaman boyunca normal click ile oynadım ve gerçekten kötü bir şey yok neden bu kadar abarttınız jitter clicki jitter click yapınca PavelGames mi oluyorsun SamirPvP mi oluyorsun?
düz click'e bir şey demedim düz click ile pvpci olamazsın hele oltan yoksa rekt yemeyi hak ediyorsundur bed warsta düz clik oyna içinden geçerler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aga Bizi Ciddi konuşuyoz PvP nasıl öğreniliriz diyoz Aga Sen Niye olay yaratıyon Neden Düzgün Konuya Cevap yazmıyon Habire olay yaratıyon Bu arada 2010lu sen olabilirsin Burda Ciddi konuşyoz
yanlış bir şey demedim ve öncelikle Türkçe yazmayı öğren saygılar iyi forumlar

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,547
İsim
Memati Baş
düz click'e bir şey demedim düz click ile pvpci olamazsın hele oltan yoksa rekt yemeyi hak ediyorsundur bed warsta düz clik oyna içinden geçerler

yanlış bir şey demedim ve öncelikle Türkçe yazmayı öğren saygılar iyi forumlar
alakası bile yok strafe'in taktiklerin w tab,s tab,shift tab gibi şeyler yapıyorsan zaten kazanırsın hele karşıo taraf bilmiyorsa.

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
Kanka türk serverlarında geliştiremezsin, premiumun varsa minemen veya coldpvp'de falan oyna sürekli. CPS practice pvp için önemli fakat oltanın olduğu oyunlarda o kadar da önemli değil. Movementlarının iyi olması lazım.
Arkadaşlar Elim 18/19 Cm
Genişliği 8/9 büyük elim Var önerdiğiniz mouse varmı jitter click için
2. el bulabilirsen Deathadder Chroma al. En iyi PVP mouse'udur.

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,547
İsim
Memati Baş
Kanka türk serverlarında geliştiremezsin, premiumun varsa minemen veya coldpvp'de falan oyna sürekli. CPS practice pvp için önemli fakat oltanın olduğu oyunlarda o kadar da önemli değil. Movementlarının iyi olması lazım.

2. el bulabilirsen Deathadder Chroma al. En iyi PVP mouse'udur.
hayır Türk sunucularındada geliştirebilir ama hypixel gibi sunucularda veya farklı yabancı sunucularda oynarsa değişik gelir.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke
Türkiye sunucuları kolay hocalarım, size bir video atayım. Çoğunlukla iyi vurduğum için makro dedikleri oluyor. :D

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke
Artık o kalan oyuncular dediğin kısım legal oynamıyor kanka.
Legal oynuyorum bir sorun var mı?

Kare oyununda hile yapacak kadar düşmedim.

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
aimini adamın üstüne tut yeter. 11-12cps civarı vuruyorum 16-17 cps vuran bilmem ne click yapan adamları öldürüyom. hızlı basacam diye aimi tutturamıyorlar. sonoyuncu bedwars oynuyorum sadece ordan örnek verirsem aimi tutturabilen 11-12cps vuran 2-3 arkadaş bul kendine 10-20 el arka arkaya gir birincilik garantisi.

Top Bottom