Neler Yeni

Yardım Moleculepc'den alışveriş yapan var mı?

wesy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Yusuf
Arkadaşlar bu ayın 22sinde siteden üyelik açmadan direkt satın al diyerek monitör satın aldım. Sonra mailime siparişiniz alındı diye mesaj geldi. Ertesi gün 23ünde yani sitedeki kargo sorgulama kısmından sipariş nomla kargoyu sorguladım kargoya verildi yazıyordu ama kargo firması ve kargo takip no kısmında bir şey yazmıyordu. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu sordum. Yoğunluktan dolayı siparişiniz onaylaninca oraya kargoya verildi olarak yansıyor kargoya 3 gün içinde veriyoruz aras kargoyla gönderiyoruz ve takip numarasını mailinize atıyoruz dedi. Yani şuan kargoya verilmedi 3 gün içinde veriyoruz dedi. Bugün 2. gündü ve hala tarafıma bir mail gelmedi. Site güvenilir mi normalde 2 gün içinde kargoya verilir her sitede. Yarın da verilmezse bir daha arayacağım ama siteyi pek bilmediğimden ister istemez tedirgin oluyorum. Bu siteden alışveriş yapan varsa süreci anlatabilir mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani forumda biraz araştırdım benle aynı durumu yaşayan çok insan var umarım mağduriyet yaşamam. Abdullah abi sistemlerini inceledi diye güveniyoruz ama işte :D

Son düzenleme:

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,930
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye
Site güvenilir korkmanıza gerek yok

• Beğen