Neler Yeni

Mouse Sensör Listesi

ibobaran6333

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
ibrahim baran
Arkdaşlar şöyle hani ekran kartları hangisi hangisinden iyi diye sıralamalı listeler varya onun gibi mouse sensörleri için olanı varmı şöyle liste uygulama herhangi bir şey hangi sensör hangi sensörden iyidir diye

Tenebris

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Barış Yazıcı
Kullanımına göre değişir

Tenebris

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Barış Yazıcı
Mesela oyuncuysan optik mouse kullanmalısın falan diyebilirler. Ekran kartlarındada durum aynı

ibobaran6333

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
ibrahim baran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Reck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
sefa gençer
PMW 3310,truemove3 ve üstü sensörlere sahip mouselar işinizi görür arkadaş listeyi atmış zaten.oyun için mouse seçimi için; main oyununuzun ihtiyaçlarını karşılayacak tuş kombinasyonuna ve el tutuşuna sahip olup olmayışı ile karar verilmelidir. örnek olarak cs go da makro tuşu gereksizken moba tarzı oyunlarda yanlarda fazla tuş ile makrolar yapmak daha mantıklıdır. her oyun için ayrı ayrı mouse önerisi tarzında bir durum söz konusu olamaz.

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
833
İsim
Adem
Benim mousemde pmw 3389 sensör var. Alırken piyasadaki en iyi ve güncel sensör olduğunu iddia ediyordu. Dolandırılmış olabilir miyim ?

ibobaran6333

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
ibrahim baran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PMW 3310,truemove3 ve üstü sensörlere sahip mouselar işinizi görür arkadaş listeyi atmış zaten.oyun için mouse seçimi için; main oyununuzun ihtiyaçlarını karşılayacak tuş kombinasyonuna ve el tutuşuna sahip olup olmayışı ile karar verilmelidir. örnek olarak cs go da makro tuşu gereksizken moba tarzı oyunlarda yanlarda fazla tuş ile makrolar yapmak daha mantıklıdır. her oyun için ayrı ayrı mouse önerisi tarzında bir durum söz konusu olamaz.
çok saol bir şey sormak istiyorum 3310 sensörmü daha iyi 3366 mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim mousemde pmw 3389 sensör var. Alırken piyasadaki en iyi ve güncel sensör olduğunu iddia ediyordu. Dolandırılmış olabilir miyim ?
mouse un ne

mesela g403 mü tercih etmeliyim ec2 a mı biri 3366 diğeri 3310

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
833
İsim
Adem
çok saol bir şey sormak istiyorum 3310 sensörmü daha iyi 3366 mı

mouse un ne

mesela g403 mü tercih etmeliyim ec2 a mı biri 3366 diğeri 3310
Gamepower devour

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim

Reck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
sefa gençer
Gereksiz değil, az kullanılıyor sadece. Kan silme kodunu vs. makro tuşlarına atayan insanlar çok fazla.
olabilir fakat üst düzey oynayanlar kullanmaz. aim alırken mouse kontrolüne olumsuz etkisi olur, kan silme kodunu shift olarak kullanıyorum zaten halihazırda bastığım bir tuş olduğu için aime olumsuz bir etkisi yok. mouse ta makro tuşu kullanan kişilerin aimle csgo kadar işi olmaz o yüzden moba örneğini verdim.

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
olabilir fakat üst düzey oynayanlar kullanmaz. aim alırken mouse kontrolüne olumsuz etkisi olur, kan silme kodunu shift olarak kullanıyorum zaten halihazırda bastığım bir tuş olduğu için aime olumsuz bir etkisi yok. mouse ta makro tuşu kullanan kişilerin aimle csgo kadar işi olmaz o yüzden moba örneğini verdim.
Shift tuşu çok saçma bence. Düşünsene her yer kan ve focus olmuş, aim koymuş bekliyosun. Bi anda shifte basınca focus kaçar adam gelir vurur. Bu basit bir örnek sadece. Sürekli shift kullandığımızdan dolayı kanların ne zaman silineceği belli olmuyor. Çatışma ortasında kanlar silinirse dikkat dağıtabilir. O yüzden ben mouse4'de kullanıyorum ve istediğim zaman siliyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,335
Üyeler
156,593
Son üye
Thonslay
Top Bottom