Neler Yeni

mouselarda bluetooth önemlimi?

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Yiğit
arkadaşlar prime mini wireless almayı düşünüyorum ama bluetooth yok sadece dongle var bu bir sorunmu? ayrıca bu mouse şarj edilebilirmi?

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,099
İsim
Mehmet Aslan
arkadaşlar prime mini wireless almayı düşünüyorum ama bluetooth yok sadece dongle var bu bir sorunmu? ayrıca bu mouse şarj edilebilirmi?
2.4 ghz bluetooth a göre daha iyi zaten. Oyun için bluetooth önerilmiyor zaten gecikme olur. Bütçeyi 1600 e kadar çıkarabilirsen Darmoshark m3 veya VXE R1 öneririm.

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2.4 ghz bluetooth a göre daha iyi zaten. Oyun için bluetooth önerilmiyor zaten gecikme olur. Bütçeyi 1600 e kadar çıkarabilirsen Darmoshark m3 veya VXE R1 öneririm.
yok hocam ya valla istemiyorum öyle markalar zaten ss klavyemde olduğundan daha iyi olur. sizce prime mini alınır mı?? düz prime ı denemiştim elime oturmuştu fakat bu mini ama uzun süre viper minide kullandım o da çok rahattı o yüzden çok rahat edeceğimi düşünüyorum zaten şeklinden dolayı. kronik bir sorunu varmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

o zaman dongle daha iyi yani sıkıntı olmaz değilmi?

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,099
İsim
Mehmet Aslan
yok hocam ya valla istemiyorum öyle markalar zaten ss klavyemde olduğundan daha iyi olur. sizce prime mini alınır mı?? düz prime ı denemiştim elime oturmuştu fakat bu mini ama uzun süre viper minide kullandım o da çok rahattı o yüzden çok rahat edeceğimi düşünüyorum zaten şeklinden dolayı. kronik bir sorunu varmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

o zaman dongle daha iyi yani sıkıntı olmaz değilmi?
sorun olmaz. Benim ilk tercihim olmazdı şahsen , söylediklerimden birini alırdım.

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sorun olmaz. Benim ilk tercihim olmazdı şahsen , söylediklerimden birini alırdım.
hocam bilindik bir şey almak istiyorum o yüzden sizce alınır mı?? scroll sorunu muhabbeti bunda varmı?

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,099
İsim
Mehmet Aslan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,780