Neler Yeni

🔥İndirim 🔥🔥MSI G274PF QUANTUM DOT 2K 27 İNÇ 170HZ 1 MS IPS PANEL MONİTÖR🔥🔥 9644 TL PTTAVM

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Tayfun Balım
Bu aralar takip ettiğim bir monitördü, 11 12k bandında geziyordu. Bence fiyat iyi, bir tek ptt avm olması korkutuyor.
2k lar 7000 tl bandında bulunuyor diyen arkadaşlar bu monitörde quantum dot teknolojisi mevcut.

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
eyyüb

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Tayfun Balım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Shoto

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Shoto Todoroki
Bu aralar takip ettiğim bir monitördü, 11 12k bandında geziyordu. Bence fiyat iyi, bir tek ptt avm olması korkutuyor.
2k lar 7000 tl bandında bulunuyor diyen arkadaşlar bu monitörde quantum dot teknolojisi mevcut.
9 ay önce falan 9500 e almıştım bu monitörü ptt avm ne kadar güvenilir tartışılır ama fiyat doğruysa çok iyi fiyat.

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Tayfun Balım
9 ay önce falan 9500 e almıştım bu monitörü ptt avm ne kadar güvenilir tartışılır ama fiyat doğruysa çok iyi fiyat.
Hocam bu ürünü kullanan birini bulmuşken sormak istediğim şeyler var.
Ürünün s rgb değeri yüksek olduğundan fazla doygun renk verdiği doğru mu? Ayar vs yapmak gerekir mi?
Ve bu monitörü önerir misiniz? Hikayeli oyun film vs için kullanmak istiyorum. Arada fps girdiğim oluyor.

Shoto

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Shoto Todoroki
Hocam bu ürünü kullanan birini bulmuşken sormak istediğim şeyler var.
Ürünün s rgb değeri yüksek olduğundan fazla doygun renk verdiği doğru mu? Ayar vs yapmak gerekir mi?
Ve bu monitörü önerir misiniz? Hikayeli oyun film vs için kullanmak istiyorum. Arada fps girdiğim oluyor.
hocam tam dediğiniz şeyler için kullanıyorum. ayar yapmaya uğraşmadım sadece renk ayarını 1 milyar yaptım o kadar. renkler evet çok doygun srgb oranıda gayet iyi yani doygun renk verdiği doğrudur. 170 hz de çıkabiliyor yapmanız gereken tek şey monitör ayarlarından dp overclocking ayarını açmak. fps oyunlarında gayet memnunum hikayeli oyunları anlatmama gerek yok. 4070 superle birlikte muazzam görüntüler alıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Lütfü A
açık kutu, kontrol amaçla servisi gitmiştir ? sarıda ucuza buldum kârına satmaya çalışıyorum ptt de iplemiyor zaten demek , doğru muyum?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,923
Üyeler
157,159
Son üye
Talhaunl
Top Bottom