Neler Yeni

Müzik Hakkında Her şey

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Son düzenleme:

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
İsmi ismi.
Ibanez, Cort, Squier, Schecter, Washburn bu markalar iyidir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tercih edilebilir.
ıbanez GRG170DX muydu yoksa bu az önce attığım mı hocam aralarında çok fark yok (ıbanez 2.el baktım) bide ses kartı ne almalıyım ona da öneri yapabilir misiniz? bide kulaklık kendi herhangi bir kulaklığıma bağlayabiliyor muyum çok bilgim yok.

Ibanez, Cort, Squier, Schecter, Washburn bu markalar iyidir.

Tercih edilebilir.
Hocam bide az önce attığım hss değilmiş ben hss istiyorum bu alınır mı https://www.zuhalmuzik.com/ibanez-grx40-bkn-elektro-gitar-98793

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
ıbanez GRG170DX muydu yoksa bu az önce attığım mı hocam aralarında çok fark yok (ıbanez 2.el baktım) bide ses kartı ne almalıyım ona da öneri yapabilir misiniz? bide kulaklık kendi herhangi bir kulaklığıma bağlayabiliyor muyum çok bilgim yok.
Dediğiniz modeli almanız çok daha iyi olacaktır, ses kartları hakkında bilgim yok benimde.

Hocam bide az önce attığım hss değilmiş ben hss istiyorum bu alınır mı https://www.zuhalmuzik.com/ibanez-grx40-bkn-elektro-gitar-98793
Tercih edilebilir.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
İsmi ismi.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,668
İsim
Deniz Efe

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,668
İsim
Deniz Efe
Unutmuşum hocam :D
Hocam kimse bana ibanez'i önermediği için hiç onlara bakmamıştım onlar ne durumda yani F/P diyebileceğimiz gitarlar mı

Hocam kimse bana ibanez'i önermediği için hiç onlara bakmamıştım onlar ne durumda yani F/P diyebileceğimiz gitarlar mı
Bir de aynısını washburn için soracağım

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Elbette hocam özellikle Ibanez GRG170DX ikinci el uygun fiyata alınırsa süper olur.

Bir de aynısını washburn için soracağım
Ben Washburn alacağım zaten bir kaç gün içinde aldıktan sonra fotoğrafını atarım.

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,668
İsim
Deniz Efe
Elbette hocam özellikle Ibanez GRG170DX ikinci el uygun fiyata alınırsa süper olur.

Ben Washburn alacağım zaten bir kaç gün içinde aldıktan sonra fotoğrafını atarım.
Telecaster modellerini göremedim galiba yok

Şimdiden hayırlı olsun hocam benim iş bayrama kalıcak gibi bir türlü ayarlayamadım monitör almam lazım üstüne de gitarı alacağım

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

wake up to reality

80+ Silver
şuan piyano öğreniyorum
2. olarak elektro gitar istiyorum tabi buna piyanoyu kendimce mükemmel şekilde çalabildiğimde başlarım
tabi piyanoda istediğim seviyeye ulaştığımda gitar istememe durumu da oluşabilir

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,474
İsim
Ümit Can
Hocam bir kaç kişiden öneri aldım sizden de alayım bari bilgiden zarar gelmez. yakın zamanlarda elektro gitar almak istiyorum (sürekli ertelemek zorunda kalıyorum ama elime para geçerse ilk işim o olacak) Daha çok pop tarzı diyim siz anlayın yani arada metal rock falan da çalayım ama daha çok pop'a kaysın şimdilik diye düşünüyorum bütçem en fazla 4000e çıkar amfiyi ilerleyen zamanlarda alacağım ses kartlı bir kulaklığım var onu bilgisayara bağlayıp öyle kullanırım diye düşünüyorum şuan aklımda telecaster ss olarak bir gitar bulup onu almak var ama hangi markalara güvenip güvenemiyeceğime karar veremedim sx ve squier in stok sıkıntıları var bir gün var bir gün yoklar onun için ne yapsam karar veremedim var mıdır bir öneriniz?
SX Tele tercih edebilirsiniz. Squier Affinity Teleleri 4000'e sıfıra şuan bulmazsınız.

Önermiyorum bu tarz hiç bilinmedik markaların gitarları çok dandik diye biliyorum. @Dontaçhi yanlış mı biliyorum sizce? Kozmos, Madison gibi markaların gitarları alınmamalı diye düşünüyorum.

Kosmos Strat bile 3500TL olmuş yazık gerçekten...
Bunu alacağınıza Squier veya SX marka Strat tercih edebilirsiniz. Pişman etmez kesinlikle.

Top Bottom