Neler Yeni

N11 satıcısı bozuk ürünü iade kabul etmiyor.

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
Servis bozuk diyor demediniz mi?
Hocam servisi aradım uzaktan benimle ilgilendiler tekrardan format atıp farklı driverler kurduk hatta beraber bios güncelledik sonradan ordaki adam bana ürünün hatalı olduğunu belirtti bende direkt iadeye yolladım

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,713
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker

WhoCares

80+ Silver
servis süresi max 21 iş günü servis raporu olmadan değişim ve iade yapmiyor bazı firmalar

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
servis süresi max 21 iş günü servis raporu olmadan değişim ve iade yapmiyor bazı firmalar
N11 saçmalamış hocam cidden amazon ve hepsiburdanın yanına bile yaklaşamaz

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Emir Acar

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
eğer ürünü satan n11 ise sorun çözülür ama n11 üzerinden başka satıcı ise baş ağrıtıyorlar bazen
Yok hocam n11 değil ama bu ilk ve sondu n11 den yapacağım alışveriş

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Toprak
Yok hocam n11 değil ama bu ilk ve sondu n11 den yapacağım alışveriş
Hocam teknolojik aletler Hepsiburada, Amazon gibi sitelerden alınmalıdır. N11 den vs alcaksanda örn:teknorya gibi satıcılardan her kolda satış yapan firmalardan almak bence en mant.

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
Hocam teknolojik aletler Hepsiburada, Amazon gibi sitelerden alınmalıdır. N11 den vs alcaksanda örn:teknorya gibi satıcılardan her kolda satış yapan firmalardan almak bence en mant.
Hocam bu firma hepsiburada da satış yapıyordu bende aldım ama keşke almasaydım

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Mete C. E.
ufak satıcıların hepsinde bu sorun var.
geçmiş olsun.
çünkü sadece satıcılar, belli bir fiyata distrübütör sayfasından al, n11 vb. ilgili panellere yükle sat,
bozuk gelirse servise gönder, çünkü distrübütör vb. ile muhattap olacak doğru düzgün çalışanları ve kurumsallıkları yok.

n11'de garajonline satıcısı var bildiğiniz gamegaraj yani, sorgusuz sualsiz iade alıyorlar.

ve yine not düşeyim, bir ürün size geldi, kırık dökük tutanak tutmak gerekmiyorsa,
beğenmedim deyip gönderin, ölü piksel var, kılcal çizik var, bozuk şu bu vb. demeyin, bu sizin sorununuz değil ''beğenmedim'' deyin ve gönderin.

internet alışverişinin tek artısı bu zaten, bozuk dediğiniz anda ufak satıcıların hepsinde ürün sizde patlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,284
Üyeler
140,799
Son üye
ThedorBaggwell
Top Bottom