Neler Yeni

Nasıl Açığa Geçebilirim?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,232
İsim
MehmedVII
Seneye 12.sınıf olacam. Şu anda bile okul çok gereksiz ve tamamen zaman kaybı. Matematik ve Kimya hocaları dışında düzgün anlatan yok. Zaten önemli olan sadece mat, kimya, fizik, biyo. Sözel derslerimde sorun yok. Sadece 10 saatlik ders için 30 saat boşa gidiyorum. Yazın okul falan yoktu çok güzel ders çalışıyordum. Herhangi sporcu lisansım, hastalığım yok. Özellikle bu sene açığa geçebilen varsa nasıl yaptığını anlatırsa sevinirim.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Fatih Ayhan
hocam seni de haklı buluyorum ancak bunu yapan adamların hepsi berbat adamlar değil ki. adam belki çalışsa 95 alacak ancak böyle yaparak her sınavda 100 alıyor. ve 60k 70k aralığında güzel obp 6-7k bile yukarı atabiliyor. neyse ya hocam boşverin obpsi düşük olan düşünsün ben bir şekilde çalışıp 96 yaptım. geride kalanlara başarılar.
Siz de o konuda haklısınız. Ona da bir şey diyemiyorum tabi. Hayatınızda başarılar dilerim. Umarım mutlu olursunuz.

Naxlesh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Furkan Üzüm
Seneye 12.sınıf olacam. Şu anda bile okul çok gereksiz ve tamamen zaman kaybı. Matematik ve Kimya hocaları dışında düzgün anlatan yok. Zaten önemli olan sadece mat, kimya, fizik, biyo. Sözel derslerimde sorun yok. Sadece 10 saatlik ders için 30 saat boşa gidiyorum. Yazın okul falan yoktu çok güzel ders çalışıyordum. Herhangi sporcu lisansım, hastalığım yok. Özellikle bu sene açığa geçebilen varsa nasıl yaptığını anlatırsa sevinirim.
tanıdığınız antrenör falan varsa lisans çıkartmasını isteyebilirsin.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,232
İsim
MehmedVII

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,232
İsim
MehmedVII

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,241
İsim
mustafa can
2 kez üst üste kalırsan net geçersin ama ben öyle yapmak zorunda kaldım ailem izin vermedi çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

öneri değildir !

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Tuğra
beyler kesin geçebilecek bir taktik veriyorum buradan çıkmıyor tamammı

bro hafızlık kuran kursuna kayıt ol(gitme sadece kayıt göster) açığa geçebiliyorsun

• İnanılmaz

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
beyler kesin geçebilecek bir taktik veriyorum buradan çıkmıyor tamammı

bro hafızlık kuran kursuna kayıt ol(gitme sadece kayıt göster) açığa geçebiliyorsun
Herkesin bildiği üç şeyin içinde bu var hocam xd evlenmek-sporcu olmak-hafızlı kursu

• Beğen

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Tuğra
Herkesin bildiği üç şeyin içinde bu var hocam xd evlenmek-sporcu olmak-hafızlı kursu
ben bilinmiyo sandım ama en sağlam taktik o abi başka seçenek yok

herkes sporcu değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,044
Üyeler
146,621
Son üye
Aiden mv