Neler Yeni

Neden İphone Telefonlar Bu Kadar Pahalı Ve Gereksiz Fiyatta

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
Soru başlıkta bu telefonlara o kadar para vermek çok saçma geliyor en korktuğumda o telefonu alıp kırmak çok narin oluyor iphone cihazlar arkadaşımda 12 pro var telefon ufacık bir yerden düştü ve camı kırıldı sizce bu kadar para vermeye değermi

egebaranakk0

80+ Silver
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Soru başlıkta bu telefonlara o kadar para vermek çok saçma geliyor en korktuğumda o telefonu alıp kırmak çok narin oluyor iphone cihazlar arkadaşımda 12 pro var telefon ufacık bir yerden düştü ve camı kırıldı sizce bu kadar para vermeye değermi
Kanka emin ol değiyor kamera yazılım o kadar saf ve güzel ki android yaninda b0k yemiş

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka emin ol değiyor kamera yazılım o kadar saf ve güzel ki android yaninda b0k yemiş
Kamera konusunda katılıyorum ancak yazılım çok değişik geliyor yada biz alıştık beleş apk lere iphone cihazla açmayınca laf ediyoruz :)

egebaranakk0

80+ Silver
Kamera konusunda katılıyorum ancak yazılım çok değişik geliyor yada biz alıştık beleş apk lere iphone cihazla açmayınca laf ediyoruz :)
Apk ayri bişey hocam , eğer telefonla profesyonel iş yapmicaksan apk bi opsiyon değil ben zaten yazilim derken menü sadeliği sosyal medya uyumu üzerine konuşmuştum 🙃

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
Apk ayri bişey hocam , eğer telefonla profesyonel iş yapmicaksan apk bi opsiyon değil ben zaten yazilim derken menü sadeliği sosyal medya uyumu üzerine konuşmuştum 🙃
Anladımda hocam benim için onlada gerekli ancak bir süre 11 pro kullandım 8-9 yıllık android sürecinden sonra çok karışık geldi cihaz

egebaranakk0

80+ Silver
Anladımda hocam benim için onlada gerekli ancak bir süre 11 pro kullandım 8-9 yıllık android sürecinden sonra çok karışık geldi cihaz
Hocam sizde bi problem var galiba iPhone en sade yazılıma sahip cihazlardir sana biraz farkli gelmiş bende uzun süre android kullandim ancak iphone çok daha rahat geldi

TİTAN.

80+ Platinum
kanka şimdi şöyle ayırabilir android oyunvs. genel işler içinm ama iphone iş ve genel için oyun değil
android telefonda performans kaybı çok daha erken başlarken iphonede bu sorun olmuyor ve buda değerini arttırıyor
yazılım desteği iphone yazılım desteğini uzun tutarken çoğu android marka kısa tutuyor
kamera kalitesi olarak ise aynı mp likte olsa bile iphone daha güzel çekimler yapabiliyor
bundan dolayı pahalı ve marka değeri söz konusu
soruya gelirsek değer mi ?
o soru (ör:kişiye kalmış parası olan alır olmayan almaz gibi)

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
kanka şimdi şöyle ayırabilir android oyunvs. genel işler içinm ama iphone iş ve genel için oyun değil
android telefonda performans kaybı çok daha erken başlarken iphonede bu sorun olmuyor ve buda değerini arttırıyor
yazılım desteği iphone yazılım desteğini uzun tutarken çoğu android marka kısa tutuyor
kamera kalitesi olarak ise aynı mp likte olsa bile iphone daha güzel çekimler yapabiliyor
bundan dolayı pahalı ve marka değeri söz konusu
soruya gelirsek değer mi ?
o soru (ör:kişiye kalmış parası olan alır olmayan almaz gibi)
Yazılım konusunda katılıyorum şuan 7 serisine bile güncelleme desteği var ancak androidin 2-3 senelik telefonuna güncelleme desteği çok nadir veya hiç yok

milenix

80+ Gold
apple'n paragözlüğü hayatım boyunca hiç sevmediğim firmalardan biri diğerleride adobe, amd, microsoft fln...

Mogl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammet Öz
İlgilendiği Kategoriler
Felsefe, Müzik, Oyun
Discord
Mogl-6002
Reddit