Neler Yeni

Yardım Neden ping değerlerim yüksek?

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Pametan Eris

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
@alpolojix / Leroxy onu yapacağım fakat SSID ayarlama kısımında WMM diye bir şey gördüm etkinleştir de duruyor şu an o ayar sizce devre dışı bırakayım mı? Ne olduğunu bilmediğim için soruyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@alpolojix / Leroxy DNS ayarlatmıyor hocam.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Fiber olarak alacaksanız superonline alın turkcell fiberi güzel.
Superonline kendi sitesinde 50mbqs'ye 139tl diyor ben o kadar veremem millenicom aynı altyapı ile 90tl ye veriyor ona geçmeyi düşünüyorum modem ücreti vs yok ama 24 ay taahhüt var sizce geçeyim mi?

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
Superonline kendi sitesinde 50mbqs'ye 139tl diyor ben o kadar veremem millenicom aynı altyapı ile 90tl ye veriyor ona geçmeyi düşünüyorum modem ücreti vs yok ama 24 ay taahhüt var sizce geçeyim mi?
Evet geçin.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Turkcell fiberini en iyi veren firma milleni bana göre. Vodafone var bir de ama tavsiye etmem.
Evet bende vodofone düşünüyordum ama Alp vodofone önermedi vaz geçtim sanırım ondan.
100mbqs ilk 6 ay 99tl sonraki 18 ay 109tl ama sorun yaşamaktan korkuyorum

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,916
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Turkcell fiberini en iyi veren firma milleni bana göre.
Turkcell "Eskiden" Fiberini en iyi veren firmaydı. Artık fiyat konusu açılmazsa TR Genelinde fiberini en iyi veren Firma Türk Telekom. Superonline Speedtest üzerinde bile 20-30ms veriyor. Üstelik CS Tracert testinde de çok yüksek değerler elde eden var. Milleni de ortaya karışık onun fiberi yok zaten. Telekom ve Superonline'ın yancısı.
Evet bende vodofone düşünüyordum ama Alp vodofone önermedi vaz geçtim sanırım ondan.
100mbqs ilk 6 ay 99tl sonraki 18 ay 109tl ama sorun yaşamaktan korkuyorum
Vodafone Alınmaz. Kendi fiberi varsa şans verilir. Ancak Superonline fiber olsa bile alınmaz. Kanıt olarak YouTube'a girip vodafone evde internet yazıp arat. Karşına çıkacak birçok video var. En ağırı ise bu.

Vodafone'un fiber tarafında (VF Fibermax ve Superonline üzerinden verilen) sorunu internet siteleriyle olan bağlantılarda.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Turkcell "Eskiden" Fiberini en iyi veren firmaydı. Artık fiyat konusu açılmazsa TR Genelinde fiberini en iyi veren Firma Türk Telekom. Superonline Speedtest üzerinde bile 20-30ms veriyor. Üstelik CS Tracert testinde de çok yüksek değerler elde eden var. Milleni de ortaya karışık onun fiberi yok zaten. Telekom ve Superonline'ın yancısı.

Vodafone Alınmaz. Kendi fiberi varsa şans verilir. Ancak Superonline fiber olsa bile alınmaz. Kanıt olarak YouTube'a girip vodafone evde internet yazıp arat. Karşına çıkacak birçok video var. En ağırı ise bu.

Vodafone'un fiber tarafında (VF Fibermax ve Superonline üzerinden verilen) sorunu internet siteleriyle olan bağlantılarda.
off yine karıştı ortalık en iyi türktelekom ise türktelekom vdsl almak mı? superonline fiber almak mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

tt daha pahalı bu arada

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram