Neler Yeni

NZXT H5 Flow vs NZXT H5 Flow RGB

Anatolia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre ÇAKIRCA
İki kasa arasındaki tek fark bildiğim kadarıyla 2 adet RGB fan ve fan kontrolcüsü. RGB modelini almaya değer mi acaba diye düşünüyorum. Aradaki fiyat farkı 1000 TL. RGB ve fan kontrolcüsü için değer gibi duruyor. Yine de emin olamadım. Sizlerin fikri nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Hüseyin Mert Görgel
İki kasa arasındaki tek fark bildiğim kadarıyla 2 adet RGB fan ve fan kontrolcüsü. RGB modelini almaya değer mi acaba diye düşünüyorum. Aradaki fiyat farkı 1000 TL. RGB ve fan kontrolcüsü için değer gibi duruyor. Yine de emin olamadım. Sizlerin fikri nedir?
Bence değer nede olsa nzxt nin RGB fanlarını ayrı alacak olsan bile 2k ediyor.

Anatolia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre ÇAKIRCA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence değer nede olsa nzxt nin RGB fanlarını ayrı alacak olsan bile 2k ediyor.
Rgb modelin içinde tam olarak ne çıkıyor onu anlıyamadım. 4 fan adet fanın hepsi rgb mi? Bir de fan kontrolcüsü çıkıyor mu içinden? Bu konularda bilgin var mı? Ona göre aradaki fiyata değerse almayı düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Hüseyin Mert Görgel
Rgb modelin içinde tam olarak ne çıkıyor onu anlıyamadım. 4 fan adet fanın hepsi rgb mi? Bir de fan kontrolcüsü çıkıyor mu içinden? Bu konularda bilgin var mı? Ona göre aradaki fiyata değerse almayı düşünüyorum.
Kasada kontrolcü çıkiyordu yanlış hatırlamıyorsam 4 adet fandan 1 tnaesi egzoz fanı bir tek o fan RGB değil

Top Bottom