Neler Yeni

Okul hayatımda ilerleyemiyorum.

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
Öncelikle bu konuyu eğitim kısmına açsam daha doğru olurdu ama daha fazla hit alması için buraya açtım.

Merhaba dostlar, ben şuanda 11. sınıf dil öğrencisiyim 1. dönemin başında sayısaldaydım ama hiçbirşey yetiştiremediğim için yapasım gelmiyordu ve işler dahada kötüye gidiyordu bende 2. dönem dile geçtim hem ingilizceyi hem de matematiği ilerletirim diye ama kafamı telefondan kaldıramıyorum. Zamanımı boşa harcadığımın farkındayım ama bi üşengeçlik var içimde beni kilitleyen bunu nasıl aşabilirim dostlar? Bu arada matematiği gerçekten yapmak istiyorum, yapamazsın dedikleri için yapmak istiyorum.

Rulep

80+ Gold
Eve gelince interneti kapat ailene ver ne olursa olsun bakma ne zaman dersi çalışmayı bitirdin o zmn bak 15dk falan o da bildirimler sadece biliyorum zor aynı durumu bende yaşıyorum böyle aşmayı düşünüyorum yarın deneyeceğim bende

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Rulep telefonu annemlere versem bile kitapların çözümleri, konu anlatımı vs çoğu youtubeden veya program üzerinden orası kafamı karıştırıyor. Şöylede yapabilirim aslında derse baktıktan sonra telefonu bizimkilere versem sonrada kitap vs okusa, dışarı çıksam olur gibi. Saolun hocam fikir için.

Rulep

80+ Gold
@Rulep telefonu annemlere versem bile kitapların çözümleri, konu anlatımı vs çoğu youtubeden veya program üzerinden orası kafamı karıştırıyor. Şöylede yapabilirim aslında derse baktıktan sonra telefonu bizimkilere versem sonrada kitap vs okusa, dışarı çıksam olur gibi. Saolun hocam fikir için.
Bilgisayar veya tabletiniz yok mu hatta aklıma şöyle bir fikir geldi YouTube çözümler hariç ne varsa devre dışı bırak Samsunglarda odaklanma modu var bu sayede istenmeyen uygulamaları kapatabiliyorsun bunu deneyebilirsiniz

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
Bilgisayar veya tabletiniz yok mu hatta aklıma şöyle bir fikir geldi YouTube çözümler hariç ne varsa devre dışı bırak Samsunglarda odaklanma modu var bu sayede istenmeyen uygulamaları kapatabiliyorsun bunu deneyebilirsiniz
Telefon Android 8.1 olduğu için eski kalıyor bayağı o yüzden odaklanma yardımı yok.

Mert

80+ Silver
Ciddi bir motivasyon gerekiyor, aksi durumda çoğu zaman benzer durumdayım. İşlerime geri dönmemi sağlayan ciddi durumlar olmasa muhtemelen hiçbir şey yolunda gitmezdi.

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
Ciddi bir motivasyon gerekiyor, aksi durumda çoğu zaman benzer durumdayım. İşlerime geri dönmemi sağlayan ciddi durumlar olmasa muhtemelen hiçbir şey yolunda gitmezdi.
Motivasyonum var ama me kadar ciddi orasını bilmiyorum, ama olmasa bile kendimi zorlamak istiyorum ağlaya ağlaya çalışayım istiyorum.

Mert

80+ Silver
Motivasyonum var ama me kadar ciddi orasını bilmiyorum, ama olmasa bile kendimi zorlamak istiyorum ağlaya ağlaya çalışayım istiyorum.
Ben o tip bir çalışma şeklini hiçbir zaman oturtamadım maalesef. Genelde zorla çalışmak yerine yapmak istediğim şeylerle ilgilenirsem daha başarılı oluyorum. Zorlamayla olmuyor.

Top Bottom