Neler Yeni

Okulumda dışlanıyorum

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri
Kanki göm bi kafayı bak kimmiş reis

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Ahmet Yıldırım
Sınıf değil okul değiştiricem hocam babama dedim sevmedim burayı diye ama olayları anlatmadım anlatsam gözü dönerdi. Şuan zaten arkadaş falan beklemiyorum sırf benimle uğraşmasınlar yeter. Sağ olun yazdıklarınız için. Açığa geçmeyi de istiyorum ama ailem izin vermez.
dönsün gözü kardeşim senin için gözünün dönmesi gerekiyor. Anne babaların görevi bu.

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Kadir
9. sınıf

9. sınıf
Knk bende de var ne yapsam bilmiyorum kavga etmedim ama hep dışoanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben fen lisesindeyim sınıfların değişeceğini sanmıyorum. Ders çalışmaya artık bu olaylardan sonra daha çok önem verdim çünkü vakit geçmiyor başka türlü. Hocalar da bana düşman zaten onları da sevmiyorum.
Knk bende fen lisesi yakınlarda gitçəgım okulda yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk benide dışlayanlar var namaza başladım Allah bilir derdimi beddua ediyorum her gün yakınlarda gitçəgım okulda yok ben fen lisesindeyim arkadaşlarım imam hatip erkek lisesinde oraya gitmek istiyor benim gittiğim lise puanı 400 ora 270 aileme demedim bunları lise değiştirmeme izin vermiyorlar bu lisede psikolojim çöktü bilmiyom yardım edin bana

Son düzenleme:

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Samet Kapucuoğlu
Bende böyle bir şey yaşadım ama 9.sınıfta değil tabi 6. sınıf mı neydi. Bide yeni gitmiştim o okula, neyse sınıftaki o çocukla kavga ediyordum sürekli ama hiç kendimi acındırmadım dövemicek olsam bile hep kavga etmişimdir. Atara atar yap ama geri adım atma erkekler konuşmuyorsa seninle sen kızlarla konuş kız çevresi edinmiş olursun. Onlarla oyna ders çalış kitap oku emin ol daha iyi olur. Bu dönem idare et 10.sınıfta zaten hepiniz farklı sınıfta olacaksınız

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,939
İsim
Sarp Yılmaz
Valla ne yazacağımı şaşırdım bıktım ya bu zorbalık durumlarından zamanında çok karşı çıkmış olsam da kendi okulumda maalesef bitmiyor böyleleri

Bende böyle bir şey yaşadım ama 9.sınıfta değil tabi 6. sınıf mı neydi. Bide yeni gitmiştim o okula, neyse sınıftaki o çocukla kavga ediyordum sürekli ama hiç kendimi acındırmadım dövemicek olsam bile hep kavga etmişimdir. Atara atar yap ama geri adım atma erkekler konuşmuyorsa seninle sen kızlarla konuş kız çevresi edinmiş olursun. Onlarla oyna ders çalış kitap oku emin ol daha iyi olur. Bu dönem idare et 10.sınıfta zaten hepiniz farklı sınıfta olacaksınız
Sapık derler diye korkuyorum o yüzden uzak duruyorum kızlardan.

Top Bottom