Neler Yeni

oynarken kafa yormami gerektirmeyen chill oyunlar

fatiii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
fatih yigit akkuzu
oynarken cok fazla bir sey dusunmemi gerektirmeyen arkada muzik ile beraber bu saatlerde guzel gidicek oyun ariyorum onerileriniz varsa alabilirim her turlu oyun turu olur

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Ahmet Yıldırım
Bas ranch similator, aç müziği arkadan. Odun kes kendi çiftliğini kur, hayvanlarına bak. Varsa arkadaşın çek yanına bir tane, sohbet de edersiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Toprak Eren
oynarken cok fazla bir sey dusunmemi gerektirmeyen arkada muzik ile beraber bu saatlerde guzel gidicek oyun ariyorum onerileriniz varsa alabilirim her turlu oyun turu olur
Ets2 stardew valley onerırım

fatiii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
fatih yigit akkuzu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bas ranch similator, aç müziği arkadan. Odun kes kendi çiftliğini kur, hayvanlarına bak. Varsa arkadaşın çek yanına bir tane, sohbet de edersiniz.
ranch similatoru arkadaslarla zaten zamaninda bitirdik onu dusundum de tek basima sarmaz diye indirmedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ets2 stardew valley onerırım
ets2 aklimdaydi ama stardew valley zaten oyunda 100 saatim var artik eskisi gibi zevk alamiyorum

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Ahmet Yıldırım
ranch similatoru arkadaslarla zaten zamaninda bitirdik onu dusundum de tek basima sarmaz diye indirmedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ets2 aklimdaydi ama stardew valley zaten oyunda 100 saatim var artik eskisi gibi zevk alamiyorum
Only climb, only up tarzı oyunlar oynayabilirsin o zaman.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,394
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Minecraft

Pukiina

80+ Bronze
Yarış oyunlarından olabilir. Mesela Forza Horizon 4. Aç müziği ruhunu ve seni bunaltan ne kadar faktör varsa geride bırak. (İşe yarıyor)

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji
Unpacking
A Little to the Left
Vampire Survivors