Neler Yeni

Oyun arkadaşı arıyorum

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Serdar BULUT
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,094
İsim
a l p e r
Ekledim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama nova 1 deyim eski rankımda dmg ydi farketmez dersen veya çok takılmıyorsan rank falan olur eklerim
emekliyim diyorum kardeşim. rank tek keleş

Son düzenleme:

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
CesarVialpando
Ekledim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama nova 1 deyim eski rankımda dmg ydi farketmez dersen veya çok takılmıyorsan rank falan olur eklerim
Ben de Nova 1'im zaten sorun değil :)

Ensy58

80+ Bronze
Squad oynayan varsa beraber girebiliriz 160 saatim var

phopshen

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba beraber hem rekabetçi tarzında CS GO, PUBG tarzı oyunlar girebileceğim hemde korku Devour tarzı oyunlar oynayabilecek bir arkadaş arıyorum. Kafamıza göre takılacak hayatta kalmada olur yani her türlü oynarım ben. Sadece LOL, Dota falan girmiyorum onun haricinde sıkıntı olmaz benim için. Yaş konusunda takıntım yok benim yaşım 20 karşımdaki ister 15 olsun ister 23 farketmez. Genelde saat akşam 6-7'den sonra aktif oluyorum duruma göre gece 1-2 gibide dururum. Yani akşam full aktifim :D
Olur dersen oynayabiliriz. Bilgisayarım pek iyi değil ama elimden geldiğince senle oynarım bilgisayarın gücü yettiği kadar. Daha ayrıntılı ekleştiğimizde anlatırım.

Son düzenleme:

oEnesQlf

80+ Silver
Faceit premium kasacak varsa yazsın 1 levelim ama öncesinde pc kötü olduğu için level atlıyamıyordum şimdi her şey full.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Serdar BULUT
Olur dersen oynayabiliriz. Bilgisayarım pek iyi değil ama elimden geldiğince senle oynarım bilgisayarın gücü yettiği kadar. Daha ayrıntılı ekleştiğimizde anlatırım. Dc avex6974
Bendede 1050 ti var zaten pek iyi olduğu söylenemez. :D

Top Bottom