Neler Yeni

Oyunda ani ping sorunu

Saf4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Safa Yılmaz
1609883275425.png

Arkadaşlar s.a öncelikle.
Csgo oynarken saniyelik internetime droplar giriyor.
Normalde 60-90 arası ping alıyorken drop girdiği anda pingim 300-400lere çıkıyor sonra yaklaşık 3 4 saniye sonra normal haline 60-90 aralağına geri dönüyor. İnternetimi kullanan kimse yok sadece ben kullanıyorm. Bunu nasıl düzeltebilirim bilgisi olan var mı ? Bu arada yaklaşık 2 gündür acayip arttı. Önceden yoktu diyemem ama bu son 2 gündür canımı çok sıkmaya başladı. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim :)

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Türk Telekom mu kullanıyorsunuz?

• Beğen
Reaksiyonlar: Saf4

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Aynı sorunu bende yaşıyorum kablo kalitesinden şüpheleniyorum ama emin değilim.

• Beğen

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler

Saf4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Safa Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
adsl modemim zyxel modelini eğer isterseniz atabilirim arayüzden
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam özellikle şu son 3 veya 4 gündür acayip arttı neredeyse 10 saniyede bir drop giriyor internete
Türk Telekom'da şu sıralar bu şikayetler çok arttı, sizden kaynaklanmıyor aynı sorunu bende yaşıyorum.

• Beğen

Saf4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Safa Yılmaz
Türk Telekom'da şu sıralar bu şikayetler çok arttı, sizden kaynaklanmıyor aynı sorunu bende ya
klasik türk telekom ne diyeyim 2 gündür oyuna girmeye korkuyorum vallahi

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
adsl modemim zyxel modelini eğer isterseniz atabilirim arayüzden
ADSL İse biraz normal. Ayrıca telekom şu zamanlarda çok planlı çalışma yapmaya başladı 2 ocak'tan beri 2 günde bir çalışma yapıyor o sırada da pinglerde değişim oluyor.
Çözüm olarak modeminizi Keenetic Omni DSL İle yenilemenizi öneririm. @Peganeo garip bir yöntem ile pingini düşürmüştü (Modem işlemcisine Fan+ Termal macun uygulayarak).
Hat değerlerinizi atmanızda fayda var.

Saf4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Safa Yılmaz
ADSL İse biraz normal. Ayrıca telekom şu zamanlarda çok planlı çalışma yapmaya başladı 2 ocak'tan beri 2 günde bir çalışma yapıyor o sırada da pinglerde değişim oluyor.
Çözüm olarak modeminizi Keenetic Omni DSL İle yenilemenizi öneririm. @Peganeo garip bir yöntem ile pingini düşürmüştü (Modem işlemcisine Fan+ Termal macun uygulayarak).
Hat değerlerinizi atmanızda fayda var.
adsl çok iyi değil biliyorum ama hani önceden bu boyutta rahatsız etmezdi hocam. Taş çatlasın 40dk da 1 kere olurdu o da saniyelik. Şimdi ohoo oyundan gram zevk almıyorum. Bu arada elinize sağlık o kadar yazmışsınız teşekkür ederim.

G.P.U

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle
Arkadaşlar s.a öncelikle.
Csgo oynarken saniyelik internetime droplar giriyor.
Normalde 60-90 arası ping alıyorken drop girdiği anda pingim 300-400lere çıkıyor sonra yaklaşık 3 4 saniye sonra normal haline 60-90 aralağına geri dönüyor. İnternetimi kullanan kimse yok sadece ben kullanıyorm. Bunu nasıl düzeltebilirim bilgisi olan var mı ? Bu arada yaklaşık 2 gündür acayip arttı. Önceden yoktu diyemem ama bu son 2 gündür canımı çok sıkmaya başladı. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim :)
Modemin başına oyunun ortasında sallanacak bişi gelmiyor dimi hani sinirlenip masaya tekme atanlardan değilsen geriye tek bişi aklıma geliyor 20 kişi aynı anda belgesel açıyor 🙃🙃🙃

• Beğen
Top Bottom